Reklama

Reklama

​To para o największej różnicy wzrostu na świecie! Pobili rekord Guinessa

Największa różnica wzrostu między partnerami? Według nowych danych - to aż 60 cm! Para trafiła do Księgi Rekordów Guinessa.

27-letnia Chloe Lusted od dziewięciu lat jest w związku ze starszym od siebie o sześć lat Jamesem. Od niedawna oficjalnie jest to para z największą różnicą wzrostu na świecie. Chloe ma 1,62 m i jest wyższa od swojego partnera aż o 60 cm!

Para o największej różnicy wzrostu? Pobili rekord Guinessa!

Chloe i James dzielą się swoją historią na Instagramie i w mediach. Poznali się w 2012 roku w pubie przez wspólnych znajomych i szybko zostali parą. Przed poznaniem Jamesa, Chloe atrakcyjni wydawali się przede wszystkim mężczyźni wyżsi od niej.

Reklama

Jak pisze "Daily Mail", James jest aktorem pantominy i prezenterem telewizyjnym, który cierpi na dysplazję diastroficzną, czyli typ karłowatości genetycznej. Osoby, które są dotknięte tym schorzeniem, nie przekraczają 110-130 cm.

Ślub był wyjątkowy! Zobacz, jak świętowała para o największej różnicy wzrostu

W 2016 roku odbył się ślub pary o największej różnicy wzrostu na świecie. Bliscy podarowali im drabinkę, na której mężczyzna mógł stanąć podczas ceremonii.

Chloe i James mają zdrową córkę

Chloe i James mają dwuletnią córkę - nie odziedziczyła ona schorzenia ojca. James podkreślił w rozmowie z "Daily Mail", że kiedy dowiedział się o ciąży żony, poczuł się "wysoki na dziesięć stóp". "Trzymanie w ramionach mojej córki jest jedną z dwóch najlepszych rzeczy, które kiedykolwiek zrobiłem. Ślub z Chloe był najpiękniejszym dniem w życiu" - opowiada.

"Mam nadzieję, że nasza historia pokaże innym, że nigdy nie można oceniać książki po okładce " - powiedziała Chloe dla "Daily Mail".

Przeczytaj też:

Niedługo bierzesz ślub? Mamy kilka wskazówek

Jolanta Fraszyńska odwołała trzeci ślub! Znane są powody

Ciągle słyszy, że jej twarz nie pasuje do ciała. Odpowiedziała

* * *

Zobacz również:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dziwne pary | największa różnica wzrostu | james i chloe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje