Reklama

Wakacje Majdanów w pełni. Z kampera przesiedli się na samolot i polecieli do raju

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spędzają wakacje w niezwykle urokliwym miejscu. Widoki zapierają dech w piersiach i nie mówimy tylko o zdjęciach, na których główną postacią jest Małgosia. Palmy, błękitna woda, słońce - tylko odpoczywać. Najnowsza relacja Majdanów z wakacji przynosi jednak pewną zagadkę. Co robią?

Majdanowie znów na wakacjach. Po Danii czas na Majorkę

Wierni obserwatorzy instagramowych profili Małgorzaty i Radosława Majdanów od tygodni mogą śledzić bogate relacje z wakacji. Para najpierw podróżowała kamperem, by teraz przesiąść się w samolot i ruszyć na piękną Majorkę. Wszystko to z postojem w Polsce "mimo deszczu". 

Radosław Majdan opublikował właśnie zdjęcie, na którymi widzimy poważną Małgorzatę w wannie i jego samego uśmiechniętego od ucha do ucha. Co go tak ubawiło? Możemy się domyślić z opisu, jakim opatrzył zdjęcie: - Krioterapia... bo woda miała niecałe 3 stopnie. Poważny challenge.

Reklama

Zdjęcie Rozenek w wannie robi furorę

Wszystko wskazuje więc na to, że Małgosia siedzi w wannie z bardzo zimną wodą, być może wręcz z kostkami lodu i zwyczajnie... próbuje przetrwać. Dobrze jej idzie, nawet w tak niekomfortowej sytuacji na zdjęciu wygląda wspaniale. 

Przeczytaj też: Ostre słowa pod nową rolką Małgorzaty Rozenek. "Czas wyrosnąć z tego"

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo zabawnych komentarzy. Fani pary prześcigają się w skojarzeniach i "dobrych radach":

Gdzie wypoczywają Majdanowie? Pomponik.pl ustalił, że para przebywa aktualnie w hotelu Formentor na Majorce. To obiek z tradycjami sięgającymi 1929 roku, mieszczący się w pięknej zatoce.

Zobacz też: Anna Popek pokazała zdjęcia znad morza. Zapozowała w stroju kąpielowym


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy