Reklama

Reklama

Wizjonerka Aida zaapelowała do Polaków. Chodzi o najbliższe dni

Wizjonerka Aida po raz kolejny podzieliła się ważnym przesłaniem. Na Instagramie opublikowała wpis, w którym zaapelowała w ważnej sprawie. „Czas na złapanie oddechu, rozejrzenie się dookoła, gdy czekasz na zielone światło” – zwróciła się do swoich obserwatorów na Instagramie.

Jasnowidzka Aida w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Na Instagramie dzieli się ważnymi przesłaniami związanymi z różnymi sprawami. 

Wizjonerka urodziła się w Gruzji i ma ormiańskie korzenie, ale obecnie mieszka w naszym kraju. Swoje zdolności odziedziczyła po babce.

Od jakiegoś czas Aida jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy i publikuje wskazówki czy przesłania. Obserwatorzy są jej za to wdzięczni, a sekcja komentarzy zazwyczaj pęka w szwach.

Zobacz również: Sztuka artystki z Polski szokowała wielu. "Kobiety, małżeństwo jest przeciwko wam!"

Reklama

Wizjonerka Aida apeluje do Polaków

Tym razem ormiańska wizjonerka podzieliła się kolejnym ważnym przesłaniem.

- Teraźniejszość tak często oddawana jest przeszłości i wrzucana do worka pełnego strachu, stresu i żalu. Zamyka się na zielone światło przyszłości - rozpoczęła tajemniczo Aida.

W dalszej części wpisu odniosła się już do sedna sprawy:

- Czerwone światło, włączone ręką toksycznego człowieka, traumami, trudnymi doświadczeniami, kojarzy nam się z momentem przestoju, choć często jest to czas na gojenie ran, uporządkowanie myśli i zrozumienie siebie. To chwila zatrzymania, bycia tu i teraz. Czas na złapanie oddechu, rozejrzenie się dookoła, gdy czekasz na zielone światło.

Czytaj: Kod ukryty w Biblii. Tajemnicze liczby zwiastujące zagładę?

Nowe przesłanie Aidy. Fani są jej wdzięczni

Fani podziękowali Aidzie za ważne słowa i podzielili się z nią swoimi refleksjami na ten temat.

Jedna z komentujących osób napisała:

"W moim życiu od wielu lat brakuje jakiegokolwiek światła". Ormiańska wizjonerka nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi.

"Po nocy zawsze przyjdzie świt" - odpowiedziała Aida.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida | Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy