Reklama

Reklama

Wizjonerka Aida zaapelowała do Polaków. Przesłanie daje do myślenia

Aida Kosojan-Przybysz od lat dzieli się z Polakami swoimi przepowiedniami oraz przeczuciami. Tym razem ma dla nich ważną lekcję. W kilku słowach zawarła przesłanie, które każdy z nas powinien wziąć sobie głęboko do serca.

Co przepowiedziała Aida Kosojan-Przybysz?

Aida Kosojan-Przybysz jest ormiańską wizjonerką, znaną przede wszystkim z przepowiedni dotyczących losów Polski oraz świata. Szeroką rozpoznawalność zyskała za sprawą wizji o "roku maski i rozliczeń", którą później zinterpretowano jako zapowiedź pandemii.

Na przestrzeni lat wizjonerka Aida zaskarbiła sobie sympatię wielu tysięcy Polaków, którzy dzisiaj wiernie śledzą jej konta w mediach społecznościowych. Ważne przemyślenia oraz pełne empatii posty, które publikuje wizjonerka, na stałe wpisały się w codzienną lekturę jej fanów.

Wróżka Aida apeluje do Polaków. Ma dla nich kolejne ważne przesłanie

Wróżka Aida nie ustaje w przekazywaniu swoim fanom słów wsparcia. Wielu osobom publikowane przez wizjonerkę przemyślenia zapewniają psychiczny spokój. Jasnowidzka stara się bowiem podnieść na duchu szczególnie te osoby, którym zdarza się tracić nadzieję na powodzenie w przyszłości.

Reklama

Wizjonerka Aida ponownie zwróciła się do Polaków. W swoim przesłaniu zawarła ważne słowa. Według jasnowidzki to właśnie nasze myśli w dużym stopniu kształtują przyszłość.

Zobacz również:

Krzysztof Jackowski miał w 2022 roku wiele wizji! Przerażał tymi słowami

Jasnowidzka Aida przepowiada przyszłość. Z tymi ludźmi trudno będzie sobie poradzić

Krzysztof Jackowski ostrzega: "Ten spokój nie potrwa za długo"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy