Reklama

Wróżka Aida wraca z nowym przesłaniem. W komentarzach poruszenie

Aida Kosjan - Przybysz w social mediach regularnie przypomina obserwatorom o rzeczach ważnych, które znacząco mogą wpłynąć na ich życie. Tym razem skierowała do fanów przesłanie o przyjaźni. “Jak ludzie to zrozumieją, to lepiej będzie im się żyło” - odpowiada jedna z jej fanek.

Wróżka Aida przypomina o ludziach, którzy mogą mieć duży wpływ na nasze życie

Aida Kosjan-Przybysz opublikowała post z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni. Wizjonerka zwraca uwagę, jak ważną rolę do odegrania w życiu każdego człowieka mają przyjaciele. W jej wpisie czytamy: 

“Przyjaciel to ktoś, dla kogo jesteś bardzo ważny/ważna.

Przyjaciel to ktoś, kto myśli o tobie ciepło, jest z tobą i przy tobie słowem, myślą i sercem w różnych momentach życia.

To ktoś, kto nigdy ciebie nie zostawia, wynosi cię na plecach z pola bitwy, gasi z tobą pożary, dzieli się kanapką i tortem.

Reklama

Pyta, nie z ciekawości, a z troski.

Jest, bo jesteś ty.

Przyjaciel to twoja bratnia dusza.

Przyjaźń to też miłość - piękna, wyjątkowa, braterska. Przyjaciel sprawia, że nie jesteś sam.

Przyjaciel to ktoś, kto kiedyś zapali świecę na twoim grobie.

Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Przyjaźni. ♥️"

Zobacz również: Ojciec Pio miał wizję czyśćca. Tak będzie wyglądał

Aida Kosjan - Przybysz przypomina o Międzynarodowym Dniu Przyjaźni. Fanka odpowiada

Jednocześnie wróżka Aida zwraca uwagę, że w tym dniu warto pamiętać o swoich przyjaciołach, zarówno tych żyjących, jak i tych, którzy już odeszli.

Przesłanie Aidy Kosjan - Przybysz spotkało się z pozytywnym odbiorem wśród jej fanów. Pod postem można znaleźć wiele stwierdzeń: "piękne i prawdziwe", "piękne słowa", itp. Jedna z obserwatorek zwróciła uwagę, że kluczowe są nie tyle same słowo co ich zrozumienie i wprowadzenie w życie:

"Jak ludzie to zrozumieją to lepiej będzie im się żyło A jak dołożą do tego słowa "dobro powraca" to rozpalą blaski swoich serc bo ten mięsień każdy ma. Pozdrawiam serdecznie".

Zobacz również: Krzysztof Jackowski zaskoczył wizją. Szykują się zmiany w polityce

Kim jest jasnowidzka Aida?

Aida Kosojan-Przybysz urodziła się w Gruzji w rodzinie o ormiańskich korzeniach. Od lat na stałe mieszka i pracuje w Polsce. Wróżka Aida to jedna z cenionych i popularnych jasnowidzących w naszym kraju. Aida Kosjan - Przybysz często zwraca uwagę, że nigdy nie reklamuje swoich usług. Według wróżki Aidy osoby, które potrzebują pomocy same trafią przed jej drzwi - bez dodatkowych zachęt. Zdolność jasnowidzenia jest od wieków talentem dziedziczonym w rodzinie Aidy. Dar otrzymują najstarsze córki, w co drugim pokoleniu. Dlatego też jasnowidzka Aida odnosi się niekiedy do słów swojej babki, bo to po niej odziedziczyła swoje zdolności. Choć Aida Kosjan - Przybysz podkreśla, że jasnowidzenia nie traktuje jak pracy, to zdobyła rzeszę wiernych fanów - w serwisie Instagram obserwuje ją ponad 53 tysiące osób.

Zobacz również: Najważniejsze fakty z życia Aidy Kosjan-Przybysz

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy