Reklama

Reklama

Zabawny TikTok pewnej mamy. Zobacz, na jaką fryzurę pozwoliła swojemu synowi

Rodzice muszą się często mierzyć z różnymi zachciankami swoich dzieci. Tak było w przypadku pewnej mamy, która podzieliła się na TikToku zabawną historią z jej synem w roli głównej. Chodziło o fryzurę postaci z animowanego serialu.

Mama pozwoliła synowi na zabawną fryzurę

Internauci na TikToku pokazują przeróżne rzeczy. Z tego serwisu społecznościowego korzystają nie tylko nastolatkowie, ale również nieco starsze osoby. Wśród nich znajdują się też rodzice, którzy dzielą się swoimi perypetiami przeżywanymi z pociechami.

Tak też robi Johanna Clark, która udostępniła ostatnio zabawny filmik przedstawiający jej syna po wizycie u fryzjera. Okazuje się, że zapragnął mieć fryzurę jak Pan Burns z amerykańskiego serialu animowanego "Simpsonowie". I jego mama się na to zgodziła.

Internauci podzieleni. Nie wszystkim "wybryk" chłopca przypadł do gustu

Nie wiadomo do końca, na ile zdawała sobie sprawę z tego, co taka fryzura oznacza. Internautów zapytała, czy jest złą mamą, skoro pozwoliła synowi obciąć włosy w ten sposób. Odpowiedzi były różne - niektórzy chwalili jej decyzję, inni obracali to w żart, a jeszcze inni się martwili.

Reklama

***

Zobacz również:

Połączenie tych produktów, to piekło dla żołądka. Wzdęcia to nie wszystko

Maryja pokazała jej przyszłość świata. Co zobaczyła Mirjana Soldo?

Woda z ogórków kiszonych - eliksir składników aktywnych biologicznie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok | Simpsonowie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama