Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska zagroziła sądem! Nowy wpis aktorki

Agnieszka Kaczorowska, znana z roli Bożenki w popularnej telenoweli "Klan" i bohaterka internetowej dyskusji na temat "mody na brzydotę", udzieliła kolejnego wywiadu. Aktorka zajawiła go na swoim profilu instagramowym, w którym cytuje fragmenty. Tym razem... straszy dziennikarzy sądem!

Agnieszka Kaczorowska jest autorką wpisu, który odbił się bardzo szerokim echem w mediach społecznościowych, a dotyczył "mody na brzydotę". Tym razem aktorka udzieliła wywiadu dla tygodnika "Wprost".

Agnieszka Kaczorowska w nowym wpisie na Instagramie

Agnieszka Kaczorowska zareklamowała wywiad na swoim profilu instagramowym. Na początku 29-letnia aktorka podzieliła refleksjami na temat tego, jak trudno dać się poznać w świecie mediów, ale również w świecie rzeczywistym:

Agnieszka Kaczorowska opisała także, co jej zdaniem oznacza prezentowanie się w świecie. Jak napisała aktorka na Instagramie:

Nowy wywiad Agnieszki Kaczorowskiej. Jest m. in. o macierzyństwie

Reklama

Agnieszka Kaczorowska w wywiadzie dla tygodnika poruszyła m. in. temat macierzyństwa. Skrytykowała tutaj trend negatywnego przedstawiania macierzyństwa w sieci i :

Agnieszka Kaczorowska podkreśla, że brakuje jej pozytywnego spojrzenia na świat. "Z rodzicielstwem wiążą się wspaniałe chwile, wzruszenie. Możesz być szczęśliwą mamą, możesz się uśmiechać, być spełniona, radosna. Cała wszechogarniająca miłość, która masz w sobie będąc mamą jest po prostu nie do opisania" - mówi aktorka dziennikarce.

Agnieszka Kaczorowska: nie jestem "trendy", dlatego często narażam się na ataki

Agnieszka Kaczorowska zaznacza też w wywiadzie, że ponieważ "nie jest trendy", często naraża się na ataki.

Aktorka opowiada też o swoim pierwszym porodzie i połogu - jak sama mówi, były piękne. "Uważam, ze czerpałam z tych pięknych pierwszych tygodni czy chwili porodu, wszystko to, co najlepsze, bo chciałam" - podkreśla.


Agnieszka Kaczorowska zagroziła sądem "dziennikarskim hienom"

Agnieszka Kaczorowska przy okazji zareklamowania swojego wywiadu na kanale instagramowym, postraszyła także sądem, jak napisała, "dziennikarskie hieny", które "powyjmują zdania z kontekstu".

Jednocześnie zaprosiła do lektury całości wywiadu swoich odbiorców. "Was, inteligentnych i wnikliwych odbiorców, zachęcam do poświęcenia chwili na wywiad… Mam, jak zawsze, nadzieję, że będzie inspirująco" - napisała.

Przeczytaj też:

Maffashion pokazała ciało bez retuszu po porodzie! 

Agnieszka Kaczorowska znów chciała zabłysnąć: "Wsłuchuję się w słowa"

Ciałopozytywność. Twoje ciało jest dobre, pokochaj je

* * *

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy