Agnieszka Włodarczyk szczerze o byciu mamą. Wiele się zmieniło!

Agnieszka Włodarczyk od niedawna jest mamą. Postanowiła podzielić się na Instagramie, jak dawniej postrzegała niemowlęta. Okazuje się, że jej podejście bardzo się zmieniło, od kiedy macierzyństwo dotyczy jej osobiście. Jak dziś patrzy na nie Agnieszka Włodarczyk?

Agnieszka Włodarczyk na Instagramie opisała, co dawniej myślała o niemowlętach
Agnieszka Włodarczyk na Instagramie opisała, co dawniej myślała o niemowlętachTRICOLORS/EAST NEWSEast News

Agnieszka Włodarczyk, znana aktorka, niedawno została mamą. Od tamtej pory chętnie dzieli się z fanami na swoim profilu instagramowym zdjęciami, które dotyczą ciąży i rodzicielstwa oraz przemyśleniami dotyczącymi bycia mamą.

Tym razem w osobistym wpisie zdradziła, jak dawniej wyobrażała sobie macierzyństwo. To może zaskoczyć!

Agnieszka Włodarczyk o macierzyństwie. "Miałam mylne pojęcie o tym, jakie są niemowlaki"

Agnieszka Włodarczyk szczerze wyznaje, że dawniej, zanim sama została mamą, miała "mylne pojęcie o tym, jakie są niemowlaki". 

"Kojarzyły mi się bardziej z problemami i ograniczeniami niż z przyjemnością. Przecież ciągle tylko śpią i jedzą, trzeba je w kółko przewijać, kąpać, kremować i nosić. Często wrzeszczą zupełnie bez powodu i na pewno nie można złapać z nim kontaktu. Tak, nic nie wiedziałam o dzieciach, bo jest zupełnie inaczej"

- opisuje.

Podkreśla jednak, że jej podejście bardzo się zmieniło i zaczęła rozumieć, że dzieci komunikują się z dorosłymi na wiele sposobów, doskonale rozumiejąc, co dzieje się wokół nich i wyrażając, czego potrzebują.

Jak podkreśliła gwiazda, macierzyństwo i kontakt z dzieckiem daje jej ogromną radość. Zaznacza, że z dzieckiem "nigdy się nie nudzi"!

- napisała.

Agnieszka Włodarczyk spełnia się jako mama

Aktorka zdradziła też, że w pełni realizuje się jako mama. Tymi słowami zakończyła swoje wyznanie:

Macierzyństwo jest moim absolutnym odkryciem! Jestem w tym na 100% i doceniam każdy dzień, który mogę spędzić z rodziną.

Zwierzenia Włodarczyk poruszyły jej obserwatorki na Instagramie, które dziękowały jej za wzruszające, ciepłe i pozytywne słowa i życzyły powodzenia na ścieżce macierzyństwa.

amiętam jak jeszcze niedawno składałaś życzenia naszemu Antosiowi na 3 miesiące, a teraz ty jesteś mamą i to jaką. Miło się patrzy i czyta
Ale wspaniale to przeczytać w 9 miesiącu ciąży. Dzięki
Cenny pozytywny wpis jakich mało!
Izabela Janachowska w "Demakijażu": On nie chciał związku, ja nie chciałam i... jest!Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas