Reklama

Reklama

Aldona Grochal. Kim jest i w jakich produkcjach grała ukochana Andrzeja Grabowskiego?

Andrzej Grabowski stara się chronić swoją prywatność i chociaż już od pewnego czasu media spekulują, że aktor jest w związku, to dopiero niedawno artysta przestał ukrywać ukochaną i para coraz częściej pokazuje się razem publicznie. Niedawno zostali przyłapani przez fotoreporterów na spacerze po Sopocie. Kim jest Aldona Grochal?

69-letni aktor Andrzej Grabowski, znany m.in. z roli w takich produkcjach jak "Boża podszewka", "Świat według Kiepskich", "Polityka" czy "Pitbull", znów jest zakochany. 

Aktor, który ma za sobą już dwa małżeństwa, (z Anną Tomaszewską i Anitą Kruszewską), stara się chronić swoją prywatność i nie afiszuje się tym, z kim się spotyka. Ostatnio jednak paparazzi przyłapali go w Sopocie na spacerze z ukochaną

Kim jest nowa miłość Andrzeja Grabowskiego?

Aldona Grochal. Kim jest partnerka Andrzeja Grabowskiego?

Kobieta, która skradła serce Andrzeja Grabowskiego to 67-letnia Aldona Grochal. 

Reklama

Podobno para zna się już od dawna, jednak wcześniej łączyła ich tylko przyjaźń. Dojrzała piękność, podobnie jak artysta, jest związana z aktorstwem i ma na swoim zawodowym koncie sporo ról teatralnych i filmowych oraz nagród. 

Pochodzi z Pszczyny, ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. L. Solskiego w Krakowie. Pracowała m.in. w Teatrze im. J. Słowackiego i Starym Teatrze. 

Na scenie zadebiutowała rolą Meli w "Moralności pani Dulskiej" i od tego czasu regularnie gra, również w filmach i serialach. 

W ubiegłym roku Aldona Grochal wcieliła się w Kosmę Horwat w serialu "Chyłka. Rewizja". Wcześniej pojawiła się m.in. w "Liście Schindlera", "Kolorach kochania" czy "Moim Nikiforze".  

Aldona Grochal ma za sobą trudne doświadczenia. Trzy lata temu po nierównej walce z nowotworem zmarł jej mąż, Zbigniew Ruciński

Andrzej Grabowski wspierał ją w trudnych chwilach. Stopniowo ich relacja rozwijała się, a teraz nie ukrywają już tego, że są razem szczęśliwi. 

Czytaj również: 

Diabeł z Tczewa. Przerażająca historia Piotra Trojaka

Daria Zawiałow ogłasza przerwę. Ma problemy ze zdrowiem 

Tydzień mody w Kopenhadze. To będzie modne w 2022

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aldona Grochal | Andrzej Grabowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy