Reklama

Reklama

Anna Bardowska z „Rolnika” przeszła metamorfozę. Już tak nie wygląda!

Anna Bardowska wybrała się do fryzjera, gdzie przeszła niesamowitą metamorfozę. Gwiazda programu „Rolnik szuka żony” mocno skróciła włosy, efekty prezentując w sieci. Długie kosmyki odeszły w niepamięć!

Anna Bardowska wzięła udział w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony", gdzie poznała miłość swojego życia - Grzegorza. Pomiędzy parą natychmiast zaiskrzyło. Mężczyzna był pewien, że nie chce poznawać bliżej innych kandydatek i skupił się wyłącznie na pogłębianiu znajomości z atrakcyjną przedszkolanką.

Już wkrótce, w 2016 roku, para stanęła na ślubnym kobiercu. Dziewięć między później na świecie pojawił się ich syn - Jaś. W listopadzie 2019 roku małżeństwo powitało na świecie córkę Liwię.

Zobacz również: Zofia Zborowska wspomina zszywanie po porodzie: "Szew dla męża jest hardkorem"

Anna Bardowska przeszła metamorfozę. Już tak nie wygląda!

Dziś małżeństwo aktywnie działa w mediach społecznościowych, prowadząc swój kanał oraz profil na Instagramie. Z chęcią dzielą się z internautami szczegółami swojej pracy oraz życia prywatnego.

Reklama

Niedawno Anna Bardowska opublikowała zdjęcie, na którym dzielnie siedzi na fryzjerskim fotelu. Gwiazda chętnie eksperymentuje bowiem ze swoim wyglądem, szczególnie jeśli chodzi o kwestię fryzury. Miała już kosmyki w odcieniu blondu i czekoladowego brązu. Zawsze była jednak wierna długości. Tym razem naprawdę zaszalała.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Ania Bardowska zdecydowała się na "ostre cięcie"

"Za każdym razem, kiedy jestem na tym fotelu kusi mnie, żeby zaszaleć. A później łapię cykora i proszę o podcięcie kilku milimetrów. Jak będzie dzisiaj? Nie wiem" - napisała pod zdjęciem Anna Bardowska.

Wkrótce podzieliła się nagraniem, na którym prezentuje nową fryzurę. Jak się okazuje, skróciła włosy o 15 centymetrów. Nieźle zaszalała!

Zobacz również: Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy