Reklama

Reklama

Anna Dereszowska chciała pomóc bezdomnym psom, a naraziła się fanom

Anna Dereszowska jest ulubienicą publiczność. Aktorka unika rozgłosu, ale ostatnio zrobiła wyjątek. Miłośniczka zwierząt umieściła zdjęcie ze schroniska dla bezdomnych zwierząt. Jednak obszerny wpis tylko zaognił sytuację. Dlaczego fani Dereszowskiej tak nerwowo podeszli do tematu?

Anna Dereszowska odwiedziła schronisko dla bezdomnych psów

Anna Dereszowska stanęła w ogniu krytyki. Jeden wpis w mediach społecznościowych zgotował aktorce piekło w komentarzach. Powód? Odwiedziny schroniska w Bystrym nie spodobały się fanom aktorki, która jest w zaawansowanej ciąży.

Wiele osób w mediach społecznościowych przypominało historię schroniska dla psów spod Giżycka, które od lat nie cieszy się dobrą sławą wśród obrońców zwierząt. 

Anna Dereszowska znała historię schroniska dla bezdomnych psów?

Wielokrotnie dochodziło tam do dramatycznych sytuacji, które były opisywane w mediach. Sprawa dotyczyła dotacji, które stawiane były na pierwszym miejscu. Pomoc zwierzętom zdaniem Internautów była spychana na dalsze tory. Czyżby Dereszowska o tym nie wiedziała? A może schronisko w Bystrym postanowiło zmienić swój wizerunek i wybrało na ambasadorkę aktorkę z Warszawy?

Fani Anny Dereszowskiej tłumaczą aktorce, gdzie popełniła błąd

Reklama

Pytanie aktorki nie pozostało bez odpowiedzi. Lawina komentarzy została natychmiast uruchomiona. O czym najczęściej pisali fani? Przeczytajcie, na co zwracali uwagę Annie Dereszowskiej.

Ponad sześćset komentarzy i niemal wszytki w podobnym tonie. Chyba nie takiej reakcji na wpis spodziewała się Anna Dereszowska. Ulubienica publiczności milczy. Czy odniesie się do zaistniałej sytuacji? Czas pokaże. Z pewnością po tym medialnym szumie aktorka musi złapać oddech.

***

Zobacz także:

Anna Dereszowska spodziewa się dziecka. Wygląda kwitnąco

Anna Dereszowska szczerze o ciąży. Co powiedziała aktorka?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje