Reklama

Reklama

Anna Lewandowska jest dumna z mamy. Zachęca do oddawania głosów

Anna Lewandowska, trenerka Polek, zawodniczka karate i żona Roberta Lewandowskiego wielokrotnie udowodniła, że jak nikt cieszy się z sukcesów swoich bliskich. Gwiazda jest ogromnym wsparciem dla swojego męża i na każdym kroku udowadnia jak bardzo jest z niego dumna. Teraz wspiera także swoją ukochaną mamę.

Mama Anny Lewandowskiej, Maria Stachurska jest kostiumografką i kierowniczką produkcji filmowych, ale dotychczas media nie poświęcały jej wiele uwagi. Wszystko zmieniło się, gdy Stachurska postanowiła opisać historię położnej z Auschwitz, Stanisławy Leszczyńskiej. 

Stanisława Leszczyńska została pojmana orzez gestapo i trafiła do obozu w Oświęcimiu. Kobieta nie dała się zastraszyć i wykazała się ogromnym bohaterstwem - postanowiła odbierać porody i ratować życie nowonarodzonych dzieci. Odebrała prawdopodobnie aż trzy tysiące porodów! Już sama historia dzielnej kobiety chwyta za serce, ale dla Marii Stachurskiej ma ona wyjątkowe znaczenie - Stanisława Leszczyńska to bowiem jej cioteczna babcia!

Reklama

Maria Stachurska udokumentowała losy kobiety, a w czerwcu tego roku miała miejsce premiera filmu "Położna", w reżyserii i według scenariusza Stachurskiej, w którym w rolę narratora wcieliła się Danuta Stenka. W produkcję fimu zaangażowała się również żona Roberta Lewandowskiego, która czuwała nad całością. 

Anna Lewandowska pęka z dumy i świętuje sukces swojej mamy!

Choć od premiery książki i filmu minęło już trochę czasu, wciąż jest o nich bardzo głośno. Teraz otrzymały nominację do nagród BohaterON 2021, które wyróżniają osoby oraz instytucje promujące historię Polski! 

Anna Lewandowska podzieliła się na instastories tym kolejnym sukcesem mamy. Żona Roberta Lewandowskiego wrzuciła link do stony, na której można oddawać głosy na Marię Stachurską i jej ważne dzieło. Widzieliście już film o ciotecznej prababci gwiazdy? 

***
Zobacz również:


Anna Lewandowska w jesiennej stylizacji. Odsłoniła nogi!

Anna i Robert Lewandowscy na randce w Wenecji!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje