Anna-Maria Sieklucka pokazała się bez makijażu! Nie do poznania!

Anna-Maria Sieklucka zyskała sporą popularność dzięki głównej roli w filmie "365 dni", który powstał jako ekranizacja książki Blanki Lipińskiej, o tym samym tytule. Teraz aktorka zaskoczyła fanów, bo pokazała się w zupełnie nowym wcieleniu, innym niż to, które widzowie znają z kinowego ekranu!

Anna Maria Sieklucka nie boi się pokazywać swojego idealnego ciała
Anna Maria Sieklucka nie boi się pokazywać swojego idealnego ciała @anna_maria.siekluckaInstagram

Anna-Maria Sieklucka odmieniona! Jest nie do poznania!

Anna-Maria Sieklucka wcieliła się w główną rolę bohaterki powieści Blanki Lipińskiej "365 dni". To właśnie w ekranizacji tej książki Anna-Maria Sieklucka zaprezentowała swoje wszelkie atuty, z czego największym z nich było ciało aktorki.

Pikantne sceny przypadły do gustu widzom, którzy teraz chętnie obserwują media społecznościowe gwiazdy. To właśnie tam dzieli się z nowymi fanami zdjęciami i nagraniami.

Teraz na jednym z nich, prezentując krem do twarzy, pokazała się internautom w zupełnie nowym wcieleniu, odmiennym od tego, które znają z filmu.

Anna-Maria Sieklucka opublikowała nagranie, na którym pojawia się bez grama makijażu i zachwyciła tym swoich odbiorców. Delikatna uroda aktorki, do tej pory przysłonięta makijażem i sztucznymi rzęsami, nie miała szansy ujrzeć światła dziennego.

Fani wyrazili zachwyt nad tym, jak wygląda ich ulubienica i pokusili się nawet o stwierdzenie, że o wiele lepiej prezentuje się ona bez makijażu, niż w nim.

Trudno się z nimi nie zgodzić!

Anna-Maria Sieklucka zachwyca widzów swoją urodą
Anna-Maria Sieklucka zachwyca widzów swoją urodą @anna_maria.siekluckaInstagram

***

Zobacz również:

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 16: Oskar CymsINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas