Anna Mucha kusi w bieliźnie! Fani patrzą tylko na jej stopy!

Anna Mucha potrafi zaskoczyć zdjęciem, już niejednokrotnie to udowodniła! Tym razem opublikowała takie, do którego pozuje w bieliźnie i wałkach na głowie. Internauci zwrócili jednak uwagę na jeszcze jedną rzecz.

Ann Mucha potrafi zaskoczyć swoich wielbicieli
Ann Mucha potrafi zaskoczyć swoich wielbicieliAndras SzialgyiMWMedia

Tak Anna Mucha przygotowuje się do roli

Anna Mucha to piękna kobieta, która dzięki swojemu talentowi i urodzie doczekała się szerokiego grona fanów.

Prócz gry na ekranach kin i telewizorów, czy występów na teatralnych deskach, Mucha intensywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie chętnie dzieli się aspektami swojego życia prywatnego z internautami. 

To tam często pojawiają się nie tylko jej przemyślenia na różne tematy, ale także zdjęcia pięknej aktorki. 

Gwiazda nie ma problemu z pokazywaniem swoich kobiecych atutów i często decyduje się na odważniejsze zdjęcia. Tym razem zaskoczyła swoich fanów zdjęciem w czarnym komplecie bielizny i w wałkach na głowie. 

"A ja uczę się na pamięć... przede mną nowe wyzwanie... więcej nie powiem, żeby nie zapeszyć. jesteście przesądni? " napisała tajemniczo Ania Mucha pod zdjęciem. 

Coś nowego szykuje się w życiu artystki, ale jeszcze najwidoczniej nie pora, by coś więcej zdradzić. Fani jednak byli zachwyceni zdjęciem, ale zwrócili uwagę na coś jeszcze - na zdjęciu gwiazda eksponuje swoje zgrabne nogi! Nie obyło się bez komentarza na ten temat: 

"Masz świetne stopy" - napisał jeden z internautów, a reszta mu wtórowała. 

"Love Island #NEWS", odc. 4POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas