Reklama

Anna Mucha kusi w bieliźnie! Fani patrzą tylko na jej stopy!

Anna Mucha potrafi zaskoczyć zdjęciem, już niejednokrotnie to udowodniła! Tym razem opublikowała takie, do którego pozuje w bieliźnie i wałkach na głowie. Internauci zwrócili jednak uwagę na jeszcze jedną rzecz.

Tak Anna Mucha przygotowuje się do roli

 Anna Mucha to piękna kobieta, która dzięki swojemu talentowi i urodzie doczekała się szerokiego grona fanów. 

Prócz gry na ekranach kin i telewizorów, czy występów na teatralnych deskach, Mucha intensywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie chętnie dzieli się aspektami swojego życia prywatnego z internautami. 

To tam często pojawiają się nie tylko jej przemyślenia na różne tematy, ale także zdjęcia pięknej aktorki. 

Gwiazda nie ma problemu z pokazywaniem swoich kobiecych atutów i często decyduje się na odważniejsze zdjęcia. Tym razem zaskoczyła swoich fanów zdjęciem w czarnym komplecie bielizny i w wałkach na głowie. 

"A ja uczę się na pamięć... przede mną nowe wyzwanie... więcej nie powiem, żeby nie zapeszyć. jesteście przesądni? " napisała tajemniczo Ania Mucha pod zdjęciem. 

Coś nowego szykuje się w życiu artystki, ale jeszcze najwidoczniej nie pora, by coś więcej zdradzić. Fani jednak byli zachwyceni zdjęciem, ale zwrócili uwagę na coś jeszcze - na zdjęciu gwiazda eksponuje swoje zgrabne nogi! Nie obyło się bez komentarza na ten temat: 

"Masz świetne stopy" - napisał jeden z internautów, a reszta mu wtórowała. 

Reklama


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy