Reklama

Reklama

Bogusia i Krzysztof z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub!

Bogusia i Krzysztof z programu "Rolnik szuka żony" to jedna z najbardziej lubianych par w tej edycji. Gdy Bogusia pojawiła się na gospodarstwie, szybko dała się poznać jako pracowita i zorganizowana pani domu, a Krzysztof nie tracił czasu i, jak dowiedzieliśmy się z ostatniego odcinka programu, poprosił Bogusię o rękę.

Zakochany rolnik wielokrotnie powtarzał, że zrobi wszystko, by szybko poślubić ukochaną, ale chyba nikt nie spodziewał się aż takiego tempa! 55-letni Krzysztof od pierwszych chwil w programie nie tracił jednak czasu. Bardzo szybko pożegnał drobną blondynkę, Swietłanę, a później tak mocno zaangażował się w relację z Bogusią, że kolejna kandydatka, Katarzyna sama wzburzona opuściła program. 

Wszystko wskazuje na to, że panie od początku nie miały u rolnika większych szans - od pierwszych chwil liczyła się tylko Bogusia.

 

Bogusia i Krzysztof z "Rolnik szuka żony" już po ślubie!

Na instagramowym profilu programu "Rolnik szuka żony" pojawiła się właśnie fotka... ze ślubu Bogusi i Krzysztofa, a pod nią produkcja umieściła wpis z radosną nowiną:

Reklama

- czytamy na Instagramie. 

Fani zasypali parę gratulacjami i życzeniami miłości, choć nie brakuje komentarzy, że Krzysztof naprawdę "idzie jak burza" i tempo, które narzucił może zaskakiwać! My przyłączamy się do gratulacji, życząc tej parze miłości!

Marta Manowska pokazała zdjęcie ze ślubu Bogusi i Krzysztofa!

Bogusię i Krzysztofa wspiera także gospodyni programu "Rolnik szuka żony", Marta Manowska, która od początku mocno trzymała kciuki za tę parę. Na jej Instagramie pojawiła się fotka, świadcząca o tym, że Marta jest jednym z gości rolnika i jego wybranki!

- Cudowni Szczęśliwi Wzruszeni Jedziemy świętować - napisała pod zdjęciem nowożeńców Manowska. 

Trzymaliście kciuki za Bogusię i Krzysztofa? 

***
Zobacz również:

Kamila z "Rolnik szuka żony" wybrała Adama. A teraz taka sensacja!

Co wydarzy się w finale "Rolnik szuka żony"? Kiedy emisja?

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozwodzą się! Będzie walka o dziecko?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje