Reklama

Chloe Ferry opublikowała odważne zdjęcie. Kusi fanów!

Chloe Ferry jest znaną brytyjską skandalistką, która słynie głównie z obecności w lubianych przez Brytyjczyków reality show. Ostatnio chwaliła się na swoim Instagramie, że zrzuca zbędne kilogramy. To pewnie dlatego chętnie publikuje też zdjęcia w bieliźnie!

Chloe Ferry jest celebrytką z Wielkiej Brytanii. Kobieta zyskała gigantyczną popularność dzięki takim programom jak "Ekipa z Newcastle" czy "Celebrity Big Brother". 

Jak prawdziwa celebrytka i skandalistka uwielbia być w centrum uwagi - z zaangażowaniem prowadzi więc Instagrama, którego śledzą miliony ludzi i stara się przykuć uwagę odbiorców.

Co można znaleźć na jej mediach społecznościowych? Są one pełne selfie, na których prezentuje się w wyprężonych pozach. I tym razem nie było inaczej!

Chloe Ferry pokazała się w bieliźnie. Odważnie!

Chloe Ferry ostatnio publikuje sporo zdjęć w bieliźnie, chwaląc się metamorfozą, którą przeszła. Celebrytka zrzuciła bowiem sporo kilogramów i teraz olśniewa figurą, eksponując ją w bardzo skąpych strojach.

Reklama

Mimo że podobnych zdjęć było ostatnio sporo, jej fani komentują z zachwytem każde z nich. Również pod tym nie szczędzą komplementów brytyjskiej gwieździe telewizji!

Przeczytaj też:

Chloe Ferry wywołała burzę! Wszystko przez ten szczegół

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk obchodzą 5. rocznicę

Wojewódzki uderza w Rozenek. Miała wysyłać mu wulgarne SMS-y!

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy