Chloe Ferry opublikowała odważne zdjęcie. Kusi fanów!

Chloe Ferry jest znaną brytyjską skandalistką, która słynie głównie z obecności w lubianych przez Brytyjczyków reality show. Ostatnio chwaliła się na swoim Instagramie, że zrzuca zbędne kilogramy. To pewnie dlatego chętnie publikuje też zdjęcia w bieliźnie!

Chloe Ferry znana jest ze swojego ekstrawaganckiego stylu bycia
Chloe Ferry znana jest ze swojego ekstrawaganckiego stylu byciaRicky Vigil MoranGetty Images

Chloe Ferry jest celebrytką z Wielkiej Brytanii. Kobieta zyskała gigantyczną popularność dzięki takim programom jak "Ekipa z Newcastle" czy "Celebrity Big Brother". 

Jak prawdziwa celebrytka i skandalistka uwielbia być w centrum uwagi - z zaangażowaniem prowadzi więc Instagrama, którego śledzą miliony ludzi i stara się przykuć uwagę odbiorców.

Co można znaleźć na jej mediach społecznościowych? Są one pełne selfie, na których prezentuje się w wyprężonych pozach. I tym razem nie było inaczej!

Chloe Ferry pokazała się w bieliźnie. Odważnie!

Chloe Ferry ostatnio publikuje sporo zdjęć w bieliźnie, chwaląc się metamorfozą, którą przeszła. Celebrytka zrzuciła bowiem sporo kilogramów i teraz olśniewa figurą, eksponując ją w bardzo skąpych strojach.

Mimo że podobnych zdjęć było ostatnio sporo, jej fani komentują z zachwytem każde z nich. Również pod tym nie szczędzą komplementów brytyjskiej gwieździe telewizji!

Przeczytaj też:

Chloe Ferry wywołała burzę! Wszystko przez ten szczegół

"Na zdrowie": Śliwka węgierka. Źródło cennych przeciwutleniaczyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas