Chloe Ferry rezygnuje z mediów społecznościowych?! Fani w panice

Gwiazda Geordie Shore, Chloe Ferry, ogłosiła fanom na Instagramie, że robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. Decyzja może zaskakiwać, bo celebrytka wprost kocha być w centrum zainteresowania.

Chloe Ferry uwielbia być w centrum zainteresowania. Jak poradzi sobie z przerwą w mediach społecznościowych?
Chloe Ferry uwielbia być w centrum zainteresowania. Jak poradzi sobie z przerwą w mediach społecznościowych?TEBL/BackGrid UK /East NewsEast News

Chloe Ferry i plotki o kłótni z obsadą "Geordie Shore"

Chloe Ferry ogłosiła, że tymczasowo "rezygnuje" z mediów społecznościowych, po spekulacjach, że pokłóciła się z Holly Hagan, współgwiazdą "Geordie Shore", czemu obie gwiazdy zaprzeczają.

Wiele firm, w tym jej własny salon estetyczny w North Tyneside to jej główne źródło utrzymania.

Chloe ostatnio brała udział w kolejnych nagraniach "Geordie Shore", zarówno w Newcastle, jak i za granicą. Kilka osób z obsady poleciało niedawno na Ibizę na wesele Holly Hagan , które zostało sfotografowane na potrzeby show.

Podczas gdy Charlotte Crosby, Sophie Kasaei, Abbie Holborn i Nathan Henry byli tam wszyscy, Chloe nie było i zarówno ona, jak i Holly wypowiedziały się, aby uciszyć plotki, że ​to z powodu kłótni.

Holly powiedziała, że ​​Chloe życzyła jej powodzenia w małżeństwie, dodając:

"Wszyscy jesteśmy dorośli i nie wszyscy będziemy najlepszymi przyjaciółkami i to jest całkowicie w porządku".

Chloe również poruszyła temat plotek o kłótni z koleżanką, ale w następstwie tych historii potwierdziła, że ​​potrzebuje... odciąć się od mediów społecznościowych.

Chloe Ferry odchodzi z mediów społecznościowych?

W środę opublikowała swoją historię na Instagramie.

"Postanowiłam wyjść z mediów społecznościowych i telefonu na kilka dni, aby spróbować odnaleźć siebie na nowo i dowiedzieć się, co jest prawdziwe w tym życiu! Ostatnio w moim życiu było jedno po drugim i czuję, że potrzebuję PRZERWY ".

Dodała: "Wszystko, co dzieje się od teraz na moim instagramie / Snapchacie, będzie wcześniej nagranym materiałem / pracą moich agentów i partnerów biznesowych".

***

Zobacz też:

„Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej”: Połączenie romantyzmu i elegancjiPolsat Cafe

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas