Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska chce własny program? Ma nowy pomysł!

Dagmara Kaźmierska, gwiazda znana z programu "Królowe życia", udzieliła ostatnio wywiadu, w którym podzieliła się swoim pomysłem na nowy projekt, w którym miałaby wziąć udział. Koncepcja znacznie różni się od jej aktualnego show!

Dagmara Kaźmierska to jedna z gwiazd programu "Królowe życia", emitowanego na antenie TTV. Kobieta ostatnio udzieliła wywiadu dla serwisu Wprost.pl, gdzie opowiadała o swojej karierze, a także o życiu prywatnym, w którym - jak sama podkreśla - jest prawdziwą królową i "jest jeszcze gorsza".

- wyjawiła w rozmowie.

Dagmara Kaźmierska chce mieć własny program

"Królowa życia" wyjawiła także, że marzy jej się prowadzenie własnego programu telewizyjnego. Dużym zaskoczeniem może być tematyka i koncepcja, mocno różniące się od projektu, w którym obecnie występuje.

- tłumaczy Kaźmierska.

Podkreśla, że niektórzy trafiają do więzienia z wysokiego stanowiska, inni są tam przez przypadek czy splot złych okoliczności losu, a niektórzy zostają niesłusznie skazani.

Reklama

- zaznaczyła.

Dagmara Kaźmierska sama ma epizod pobytu w więzieniu. W jednym z wywiadów dla serwisu Pomponik.pl zdradziła nawet, że nazywano ją tam Księżniczką! Czy uda jej się spełnić marzenie i poprowadzić program na temat życia za kratami? Czas pokaże.

Przeczytaj też:

Agnieszka Włodarczyk chudnie po ciąży. Wygląda wspaniale!

Agnieszka Woźniak-Starak w najmodniejszych spodniach sezonu

Dagmara Kaźmierska nie chce mówić, skąd ma pieniądze. Za to jej pseudonim z więzienia wiele wyjaśnia

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy