Reklama

Reklama

Demi Lovato pokazała odchudzoną sylwetkę!

Demi Lovato należy do gwiazd, które miały spore problemy ze zdrowiem psychicznym, co także odbijało się na ich kondycji fizycznej. Piosenkarka od lat zmaga się z zaburzeniami afektywnymi dwubiegunowymi. Zmienia się także ciągle jej sylwetka w chorobie i teraz Demi zaskoczyła fanów nowym zdjęciem w bieliźnie, gdzie prezentuje odchudzoną sylwetkę.

Demi Lovato znów schudła

 Demi Lovato była wielką gwiazdą filmów dla dzieci Disney'a, która jak się okazało przez swoją pracę i zbyt dużą presję społeczną, zaczęła mieć problemy na tle psychicznym. 

Gwiazda również nie stroniła od alkoholu i innych używek, przez to zaczęła korzystać z pomocy na odwykach. 

Teraz kolejny raz wróciła na odwyk i walczy o swoje zdrowie. Również jeżeli chodzi o zdrowie fizyczne, gwiazda stara się wrócić do dbania i siebie. 

Przez uzależnienia i zaburzenia afektywne dwubiegunowe często miała także problemy z dużymi wahaniami wagi. 

Demi Lovato przyzwyczaiła swoich fanów do zmieniającej się sylwetki i podkreślała, że to nie wygląd jest w tym momencie dla niej najważniejszy. 

Jednak teraz znów schudła i właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem w swoich mediach społecznościowych, do którego pozuje w bieliźnie. Nowa, krótka fryzura, podkreśla także szczupłą twarz, a patrząc na figurę widać, jak wiele kilogramów zrzuciła. 

Fani cieszą się z jej powrotu do zdrowia, jednak obawiają się, że to kolejny epizod w jej życiu, gdzie może znów się załamać. 

Reklama

***

Zobacz również: 

Demi Lovato pierwszy raz publicznie po ogłoszeniu, że nie uważa się za kobietę!

Demi Lovato nago w wannie. "Najseksowniej czuje się bez ubrań" 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy