Reklama

Reklama

Demi Rose nie do poznania na Halloween! To była gorąca noc

Demi Rose potrafi zaskoczyć fanów i udowodniła to już niejednokrotnie. Halloween było do tego idealną, kolejną już okazją i zgodnie z oczekiwaniami gwiazdy, jej stroje wywołały prawdziwą furorę wśród fanów!

Demi Rose zaszalała na Halloween

Demi Rose uwielbia dostarczać swoim fanom emocji i rozgrzewać ich serca ponętnymi zdjęciami. Ta gorąca gwiazda z Wielkiej Brytanii jest dosłownie sensacją mediów społecznościowych. 

 Fani z całego świata, którzy obserwują jej konto, są zachwyceni młodziutką modelką, która zdaje sobie sprawy ze swojej urody. 

Przy każdej możliwej okazji raczy swoich fanów nowymi kadrami, które niezmiennie zaskakują internautów. Tym razem, kiedy celebrytka przebrała się na halloweenową imprezę i wywołała tym falę komentarzy. 

Najpierw pochwaliła się strojem Jessici Rabbit, czyli fikcyjnej postaci z bajki "Kto wrobił królika Rogera?", a następnie opublikowała zdjęcia w ponętnym stroju Kobiety Kota. 

Reklama

Trudno się zdecydować, w której z tych odsłon wyglądała lepiej, bo obydwa kostiumy podkreślały jej niezwykle kobiece kształty i dawały pole dla wyobraźni jej fanom. 

To nie pierwszy raz, kiedy modelka z kolumbijskimi genami wzbudza w sieci takie emocje, a o jej zdjęciach jest głośno na całym świecie. 

Co jeszcze przygotuje dla internautów w przyszłości Demi Rose? Z pewnością gwiazda coś wymyśli!  

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy