Reklama

Reklama

Draya Michele w obłędnej sukience! Dawno nie wyglądała tak ponętnie!

Draya Michelle, była ukochana futbolisty, Orlando Scandricka, 23 stycznia świętowała 37. urodziny. Patrząc na jej zdjęcia, trudno uwierzyć w to, że modelka i projektantka zbliża się do 40-stki. Ostatnio, gdy prezentowała się w nowych kreacjach, odsłoniła więcej boskiego ciała!

Draya Michele świętowała urodziny w ekskluzywny sposób

Draya Michele to amerykańska gwiazda, która zdobyła popularność, gdy pojawiła się w programie "Żony koszykarzy LA", pokazując swoje prywatne życie. Trwało to do 2015 roku, gdy odeszła z show. 

Prywatnie była ukochaną Orlando Scandricka, z którym doczekała się dwójki dzieci. Dziś spełnia się w branży modowej jako projektantka. 

To właśnie najczęściej swoje dzieła i stylizacje prezentuje w mediach społecznościowych na swoim pięknym ciele. Mimo zbliżającej się 40-stki gwiazda absolutnie nie wygląda na swój wiek, a wiele młodszych koleżanek z show-biznesu może pozazdrościć jej wyglądu. 

Ostatnio gwiazda świętowała swoje 37. urodziny i z tej okazji wyprawiła huczne, luksusowego przyjęcie. Drogich atrakcji nie brakowało, a ona sama wyglądała jak milion dolarów. 

Od modelki i projektantki trudno oderwać na zdjęciach wzrok, co też podkreślają jej wierni fani. 

Reklama

Zobacz również:

Mindewicz-Puacz pokazała posiniaczoną twarz! To nie efekt zabiegów!

Kim jest mąż Danuty Holeckiej? Może poszczycić się pokaźnym majątkiem!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Draya Michele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy