Reklama

Reklama

Edyta Herbuś kusi w basenie. Fani: „Mało widać piękna tego ciała”

Edyta Herbuś pozostaje w stałej łączności ze swoimi fanami. Tym razem znana tancerka zaprezentowała się swoim obserwatorom na Instagramie w basenie. Pozująca w stroju kąpielowym gwiazda zdradziła, że jej ciało najlepiej relaksuje się w wodzie. Jeden z fanów stwierdził jednak: „Mało widać piękna tego ciała”.

Edyta Herbuś pracuje właśnie w Kielcach nad nowym spektaklem "Ślub doskonały". W swoim rodzinnym mieście gwiazda intensywnie pracuje nad sztuką wraz z innymi popularnymi aktorami. Na scenie zobaczymy Herbuś m.in. w towarzystwie Michała Milowicza, Marcina i Rafała Mroczka czy Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Efekty widzowie ocenią już jesienią.

Edyta Herbuś kusi na Instagramie

Okazuje się, że próby do spektaklu są organizowane również na basenie. Edyta Herbuś opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, w którym pokazuje "integrację obsady".

Znana tancerka pozuje w zielonym, asymetrycznym stroju kąpielowym, który podkreśla jej zgrabną sylwetkę. We włosy Herbuś wpięła natomiast kwiat. To namiastka egzotycznych wakacji?

Reklama

- Moje ciało najlepiej relaksuje się w wodzie. To był świetny pomysł, by ten tydzień intensywnych prób spektaklowych zorganizować w miejscu, gdzie mogliśmy połączyć pracę z przyjemnym relaksem. Nasz spektakl prawie gotowy, a grupa w tych okolicznościach zintegrowała się znakomicie. Pozdrawiamy radośnie z moich rodzinnych Kielc! - napisała na Instagramie Edyta Herbuś.

Fani: "Mało widać piękna tego ciała"

Pod jej wpisem posypały się komentarze. Jeden z fanów stwierdził nawet, że na pierwszym ze zdjęć "mało widać tego pięknego ciała".

"Jak pięknie! Jesteś cudowna! Wspaniała ekipa! Piękni Wy! Pięknego piątku uwielbiam wodę i też się lubię kąpać. Ściskam" - napisała jedna z fanek.

"Jest pięknie jesteś cudowna zawsze tak się uśmiechaj super i bądź sobą" - to kolejny komplement, który gwiazda może dodać do swojej kolekcji.

***

Zobacz również:

Monika Mielnicka: młoda gwiazda "M jak miłość" kipi seksem na plaży

Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy