Reklama

Reklama

​Ekipa serialu "Doktor Quinn" świętowała wspólnie 60. urodziny Joe’a Lando

Od zakończeniu zdjęć do serialu "Doktor Quinn" minęły 23 lata, ale aktorzy, którzy pracowali przy tej produkcji wciąż pozostają w dobrej komitywie. Dowodem jest to, że spotkali się przy okazji nadchodzących 60. urodzin Joe’a Lando, aktora, który grał postać Sally’ego. Aktorzy zaangażowali się też w zbiórkę funduszy na rzecz remontu farmy, na której kręcono kultowy serial.

Jane Seymour, która wcieliła się w rolę tytułowej lekarki z Dzikiego Zachodu, zamieściła na swoim Instagramie dwa zdjęcia z kolegami z obsady serialu - z Joem Lando, Williamem Shockleyem (grał właściciela baru, Hanka Lawsona) i Jasonem Lelandem Adamsem (wcielił się w bankiera Prestona A. Lodge’a). Na jednym z ujęć wszyscy trzej trzymają ją na rękach, podczas gdy ona pęka ze śmiechu.

"Nawet po tylu latach wciąż mnie podnoszą! Jestem pełna emocji po spędzeniu czasu z tymi niesamowitymi ludźmi. Zebraliśmy się, by z wyprzedzeniem świętować okrągłe urodziny Joe’a. 60-tka czai się za rogiem" - napisała Seymour. Formalnie, urodziny Lando przypadają 9 grudnia.

Reklama

Aktorzy z serialu Dr. Quinn ratują farmę, na której kręcony był serial!

Dzień przed wykonaniem tych zdjęć Seymour i Lando pojawili się na ranczu w Malibu, gdzie realizowano "Doktor Quinn" i wiele innych filmowych lub telewizyjnych westernów. Celem ich wizyty było nagłośnienie zbiórki pieniężnej, z której środki mają trafić na remont podupadłego rancza. Paramount Ranch ucierpiało głównie na skutek wielkiego pożaru, który przetoczył się przez Malibu w listopadzie 2018 r.

Seymour i młodszy od niej o dekadę Lando są teraz bliskimi przyjaciółmi, ale w czasie sześciu lat, gdy kręcili "Doktor Quinn", ich relacja bywała momentami tak burzliwa, że w ogóle się do siebie nie odzywali poza momentem kręcenia scen.

Najpierw połączył ich gorący romans, ale szybko Seymour porzuciła Lando dla reżysera Jamesa Keacha, którego poznała na planie filmu "Sunstroke". Wyszła za mąż za Keacha, a w wieku 44 lat urodziła mu bliźniaki.

***
Zobacz również:


Jane Saymour odrzuciła miłość. Takiego zemsty Sully'ego się nie spodziewała! 

Krzysztof Rutkowski pije szampana w samolocie. Ale luksus!

Księżna Kate nigdy nie była tak szczupła! Są nowe zdjęcia!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje