Reklama

Reklama

Emily Ratajkowski założyła profil na aplikacji randkowej

W połowie tego roku rozstała się ze swoim mężem, producentem filmowym Sebastianem Bear-McClardem, gdyż ten ponoć ją notorycznie zdradzał. Później spotykała się z Bradem Pittem, a obecnie widywana jest w towarzystwie Pete’a Davidsona. Najwyraźniej komik nie zdobył jeszcze serca modelki, gdyż, jak wyjawiła niedawno, po raz pierwszy założyło konto na aplikacji randkowej.

Emily Ratajkowski zdobyła się na szczere wyznanie

O życiu singielki Emily Ratajkowski opowiedziała co nieco w ostatnim odcinku swojego podcastu "High Low". 

 "Siedziałam przy kieliszku wina, gdy pomyślałam: 'Chrzanić to!' i ściągnęłam aplikację randkową. Czułam, że jadę po bandzie, wiele osób mówiło, żebym tego nie robiła" - przyznała. 

Modelka nie podała, o jaką konkretnie aplikację chodzi.

"Widzę, że na tej aplikacji jest dużo białych. Jest bardzo konkretny typ mężczyzn i kobiet, więc nie sądzę, że spotkam tu dziewczynę, w której się zakocham" - stwierdziła. 

Kilka tygodni wcześniej zasugerowała na TikToku, że jest biseksualna, powiedziała bowiem, że "nie wierzy w to, że ludzie są po prostu heteroseksualni". Na aplikacji dostała już kilka wiadomości od kobiet, co uważa za "ekscytujące". 

Reklama

Ratajkowski podzieliła się też jeszcze jedną obserwacją dotyczącą użytkowników aplikacji. 

"Dlaczego tak wielu białych mężczyzn ma zdjęcia, na których biegają? Co im się wydaje, że w ten sposób komunikują?" - powiedziała.

31-latka jest otwarta na to, by związać się z kimś spoza show-biznesu. "Chciałabym normalnego gościa. Chirurga, prawnika, naukowca..." - wymieniła tych, którzy mieliby u niej szansę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy