Reklama

Reklama

Ewa Gawryluk pokazała nową fryzurę! "Piękna" - piszą fani

Ewa Gawryluk, aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna w ostatnim czasie coraz śmielej i prężniej działa na Instagramie, dzieląc się z fanami migawkami zarówno z zawodowego jak i prywatnego życia. Teraz pochwaliła się im nową fryzurą i zebrała mnóstwo komplementów!

Choć Ewa Gawryluk od wielu lat kojarzona jest głównie z rolą Ewy Nowak-Hoffer w serialu "Na wspólnej", to ma na koncie zdecydowanie więcej osiągnięć. Aktorka ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi w 1991 roku, ale debiutowała dwa lata wcześniej w filmie "Wiatraki z Ranley". 

Popularność przyniósł jej serial "Matki, żony i kochanki", ale występowała także w "Klanie", Pierwszej miłości" i "O mnie się nie martw". Ma na koncie także wiele ról teatralnych oraz przygodę z dubbingiem. 

Prywatnie aktorka była od 1999 roku żoną aktora Waldemara Błaszczyka, ale rok temu potwierdzili oni swoje rozstanie. Mają urodzoną w 2000 roku córkę Marię. 

Ewa Gawryluk dość mocno chroni swoją prywatność, ale prężnie działa na Instagramie, gdzie obserwują ją już ponad 54 tysiące fanów. Aktorka chętnie dzieli się tam z nimi kulisami pracy na planie czy sesji zdjęciowych, zamieszcza także bardziej prywatne zdjęcia. Właśnie pochwaliła się całkiem nową fryzurą! 

Reklama

Zobacz również: Małgorzata Rozenek-Majdan już o świcie na siłowni 

Ewa Gawryluk pochwaliła się nową fryzurą. Spora zmiana?

Ewa Gawryluk od wielu lat wierna jest jasnym odcieniom blondu i to właśnie w nich wygląda najlepiej. Aktorka od dawna nosi także sięgające ramion włosy, mimo że w przeszłości decydowała się już na bardzo krótkie, odważne cięcia. Wszystko wskazuje jednak na to, że teraz ciężko rozstać się jej z dłuższymi pasmami. 

Gwiazda "Na wspólnej" pochwaliła się fanom swoją metamorfozą i pokazała zdjęcie z zakładu fryzjerskiego. Aktorka zdecydowała się tym razem na perłowy odcień blondu i sięgające ramion, proste włosy. Dodatkowo postawiła także na wciąż modną w tym sezonie grzywkę curly bangs, która nie tylko dodaje włosom objętości, ale także widocznie odmładza i łagodzi rysy. 

Fani natychmiast zasypali aktorkę komplementami, pisząc:

- "Pięknie", "Uwielbiam", "Jak Ty to robisz odkąd pamiętam jesteś ładna zgrabna seksowna", "Przepiękna z pani kobieta". 

Faktycznie zmiana na plus?

Zobacz również:

Nie żyje supermodelka z lat 90! 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Gawryluk | polskie gwiady

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy