Reklama

Reklama

Ewa Minge pokazała spustoszenia na twarzy. To efekt choroby!

Ewa Minge, polska projektantka mody, którą na Instagramie obserwuje prawie 150 tysięcy fanów, regularnie dzieli się z nimi swoimi przemyśleniami i kulisami zawodowego i prywatnego życia. Najnowsza fotka, którą wrzuciła właśnie do sieci, trochę ich jednak zaniepokoiła - Minge nie przypomina bowiem na niej samej siebie, a winna jest temu nawracająca choroba!

Ewa Minge skończyła w tym roku 55 lat, ale wciąż zachwyca świetną formą, niesamowitą figurą i pogodą ducha. Jej Instagram pełen jest zdjęć z przyjaciółmi i ukochanymi zwierzakami, a projektantka regularnie zamieszcza wpisy, w których dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami, a nawet szczegółami z życia prywatnego. 

Ewa Minge, która latami krytykowana była za swój wygląd, oryginalną urodę czy styl, ewidentnie pogodziła się już dawno z faktem, nie nie dogodzi każdemu i nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Jej najnowszy wpis jest też dowodem na to, że  nie boi się pokazywać, jak naprawdę wygląda i głośno mówić o swoich problemach. 

Zobacz również: Metamorfoza Danuty Martyniuk. Chudnie w oczach! 

Ewa Minge zamieściła niepokojący wpis. Choroba zmieniła rysy jej twarzy!

Ewa Minge podzieliła się z fanami zdjęciem, które mogło ich lekko zaniepokoić. Projektantka nie przypomina bowiem na nim samej siebie - jej twarz jest opuchnięta i zmęczona, a oczy smutne i pozbawione blasku. Pod zdjęciem Minge napisała:

Reklama

W dalszej części postu projektantka przyznała, że jej choroba nie jest powodem do wstydu, a piękno jest przecież umowne: 

Fani momentalnie zareagowali na wpis, życząc Ewie zdrowia i dziękując za zwrócenie uwagi na ważny temat:

- "Jak ja to znam! Miałam już chyba dziesięć razy obrzęk naczynioruchowy Quinckego. Szybkiego powrotu do zdrowia", "Zdrówka Pani Ewo" "Jak ja to znam", "Mądre słowa, łączę się w alergii", "Wspieram myślami", "Brawo za odwagę i zgadzam się w 100% dużo zdrowia i siły!!!!!", "Z alergią czy bez jest Pani piękna" - piszą. 

My również życzymy szybkiego powrotu do pełni sił!

Zobacz również: 

Monika Mrozowska pokazała się topless w błocie! 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge | projektantka mody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy