Reklama

Reklama

Gabby Epstein kusi fanów w odważnej kreacji

Gabby Epstein, australijska modelka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje już 2,9 miliona fanów zasłynęła odważnymi fotkami w bieliźnie i kusych strojach bikini. 28-letnia blondynka aspiruje jednak także do świata celebrytów i od czasu do czasu publikuje zdjęcia w wieczorowych kreacjach. Najnowsze rozgrzały fanów do czerwoności!

Gabby Epstein to australijska modelka i influencerka, znana dziś na całym świecie! Popularność zdobyła za sprawą mocno roznegliżowanych fotek, odsłaniających jej piękne, wyćwiczone ciało. Zanim Gabby postawiła na karierę modelki, była bowiem pływaczką i marzyła o profesjonalnej karierze sportsmenki. 

Poważna kontuzja barku pokrzyżowała plany seksownej blondynki i ta zdecydowała się na karierę modelki. Szybko zebrała także na Instagramie pokaźną armię prawie 3 milionów fanów i dziś o kontrakty z Gabby biją się firmy z całego świata. Influencerka aspiruje też do świata celebrytów i coraz częściej stara się pojawiać na czerwonym dywanie lub wpływowych imprezach np. festiwalu Coachella. 

Wciąż największą popularnością cieszą się jednak roznegliżowane fotki modelki, którymi ta chętnie dzieli się z fanami. Ostatnio relacjonowała dla nich wakacje we Włoszech, regularnie wrzuca także efekty sesji z markami bieliźnianymi. 

Reklama

Zobacz również: Caroline z "Love Island. Wyspa miłości" chwali się ciałem! 

Gabby Epstein wypina pośladki w wieczorowej sukience. Ale wycięcia!

Gabby Epstein wrzuciła właśnie na Instagrama fotki, które momentalnie rozgrzały fanów. Pozuje na nich w długiej, niebieskiej sukni, odsłaniającej prawie całe pośladki i sporą część biustu!

- napisała, a fani natychmiast zareagowali na zdjęcia. 

- "Wow", "Zapierają dech w piersiach", "Obłęd", "Aż brakuje słów", "Jesteś nieziemska" - piszą. 

A jak wam podoba się modelka w "wieczorowej" odsłonie?

Zobacz również:

"Top model' ma problem z przeciekiem? Projektant ujawnił uczestników!
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gabby epstein | Monika Pietrasińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy