Reklama

Jak wygląda dziś Thylane Blondeau? "Najpiękniejsze dziecko świata" wciąż zachwyca

Thylane Blondeau zaczęła karierę modelki w wieku zaledwie czterech lat i szybko ochrzczona została "najpiękniejszym dzieckiem świata". Dziś modelka ma 20 lat i wciąż gości na okładkach najlepszych modowych pism. Jak wygląda dziś Thylane Blondeau?

Thylane Blondeau urodziła się 5 kwietnia 2001 roku, a już cztery lata później rozpoczęła się jej przygoda z modelingiem. Piękna, obdarzona zapadającą w pamięć urodą dziewczynka z dnia na dzień została gwiazdą i ulubienicą samego Jean Paula Gaultiera. Zanim skończyła siedem lat miała już na koncie współpracę z takimi gigantami mody jak Dolce & Gabbana czy L'Oreal. 

Thylane Blondeau: Kontrowersyjna sesja dla Vogue'a

W 2010 roku Thylane pojawiła się na okładce magazynu "Vogue", jak się później okazało, jednej z najbardziej kontrowersyjnych okładek w historii mody. Mała modelka wystylizowana została na dorosłą kobietę - miała na sobie mocny makijaż, szpilki i obcisłą, złotą sukienkę. Okładka z dnia na dzień stała się hitem, ale spora część opinii publicznej uznała sesję za próbę seksualizacji kilkulatki. Jej twórców oskarżono o wtłaczanie Thylane w rolę seksbomby, a skandal był tak duży, że pracę straciła sama naczelna magazynu, Carine Roitfeld. 

Reklama

Skandal nie zaszkodził jednak samej Thylane, która dalej pięła się na szczyt, podpisując kolejne kontrakty. W 2017 roku została ambasadorką marki L'Oreal Paris, a rok później założyła swoją własną firmę, Heaven May, produkującą odzież sportową, głównie dresy. 

Thylane Blondeau próbowała również aktorstwa i pojawiła się w filmie "Bella i Sebastian 2". 

Jak wygląda dziś Thylane Blondeau?

Thylane Blondeau ma dziś 21 lat i wciąż jest modelką, choć obecnie stawia głównie na swój własny biznes. "Najpiękniejsza dziewczynka świata" jest właścicielką firmy No Smile Clothing, oferującej bluzy, dresy, duże, sportowe torby, a teraz również maseczki ochronne. Modelka jest również w szczęśliwym związku i regularnie wrzuca na Instagram zdjęcia ze swoim partnerem. Zgromadziła tam już zresztą sporą grupę obserwujących - w sieci śledzą ją już ponad cztery miliony fanów!

Obecnie Thylane przebywa na urlopie. Modelka świetnie bawi się na Ibizie, skacząc do wody z luksusowego jachtu i prezentując na plaży nienaganną sylwetkę. Jak sądzicie, bardzo się zmieniła?

***
Zobacz również:


Natalia Oreiro przeszła metamorfozę! Wygląda jak Gwen Stefani?

Hanna Lis jest nie do poznania! Tak zmieniła się jej twarz

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy