Reklama

Reklama

Jessica Alves w świątecznej bieliznie. Była znana jako "żywy Ken"

Jessica Alves to celebrytka, która dawniej była znana jako "żywy Ken". Ujawniła jednak publicznie, że jest osobą transpłciową. W lutym 2021 roku przeszła korektę płci w Bangkoku w Tajlandii. Alves zdobyła rozpoznawalność dzięki zamiłowaniu do operacji plastycznych. Wydała na nie do tej pory co najmniej 2,6 mln dolarów!

Jessica Alves to osobowość telewizyjna, która wzięła udział m. in. w programie "Big Brother". Przez wiele lat była znana jako Rodrigo Alves i posiadała pseudonim "żywy Ken". Alves, która jest znana przede wszystkim ze swojego zamiłowania do operacji plastycznych, przyznała, że pierwszą przeszła już jako siedemnastolatka. Szacuje się, że na poprawę wyglądu wydała łącznie już ponad 2,6 milionów złotych. 

Jedną z operacji, którą przeszła Alves jest resekcja żołądka. Gwiazda, która jest osobą transsseksualną, musiała przyjmować hormony ze względu na korektę płci. Sprawiały one, że niebywale rósł jej apetyt, przez co przytyła ok. 30 kilogramów. Po operacji zmniejszenia żołądka Alves zaczęła błyskawicznie chudnąć.

Jessica Alves w bieliźnie. Świąteczna odważna sesja!

Reklama

Jessica Alves chętnie dzieli się ze światem swoją rzeczywistością w mediach społecznościowych. Celebrytka nie stroni też od odważnych sesji - widać, że teraz cieszy się swoim ciałem i chętnie chwali kształtami, które ma!

Ostatnio gwiazda podzieliła się ze swoimi fanami wyznaniem:

Opublikowała przy tym odważną sesję w czerwonej bieliźnie. Jak wam się podoba?

Przeczytaj też:

Julia Wieniawa w ogniu krytyki. Poszło o jej nowego psa

Hanna Zborowska-Neves zabrała ukochanego do Polski na święta!

"Rolnik szuka żony": Kamila w domu ze znanym aktorem! Plotkowano o romansie, a tu taka sensacja

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jessica Alves

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje