Jessica Simpson chwali się jak schudła. Ale sylwetka!

Jessica Simpson, wokalistka, której szczyt kariery przypadł na lata 2001-2006 obecnie znana jest głównie ze swojej działalności na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się z fanami fotkami z życia prywatnego. Gwiazda wrzuca również zdjęcia swoich modowych stylizacji i ukochanych pociech. Wciąż spore emocje budzi także jej waga!

Jessica Simpson od lat walczy o idealną wagę
Jessica Simpson od lat walczy o idealną wagę SPLASH / Splash NewsEast News

Jessica Simpson od wielu lat walczy na zmianę ze sporą nadwagą jak i wychudzonym, niezdrowym wyglądem, który sprawił, że wielokrotnie była już oskarżana o zaburzenia odżywiania. Gwiazda na zmianę tyje i chudnie i nie ukrywa, że walka o idealną sylwetkę zdominowała jej ostatnie lata.

O słynnej stylizacji gwiazdy z 2009 roku głośno było jeszcze przez wiele lat
O słynnej stylizacji gwiazdy z 2009 roku głośno było jeszcze przez wiele lat East News

Simpson przyznała też, że były już takie momenty w jej życiu, gdy ważyła nawet 117 kilogramów, a czasem miesiącami nie wchodziła na wagę, by chronić swoją psychikę. Najnowsze fotki wokalistki są jednak dowodem na to, że te trudne momenty ma już za sobą!

Jessica Simpson pokazała, jak bardzo schudła. Fotka w bikini zachwyciła fanów!

Jessica Simpson wrzuciła właśnie na Instagrama zdjęcie w dwuczęściowym, różowo-pomarańczowym bikini z własnej kolekcji pływackiej. Pod fotką napisała:

- Zyskałam i traciłam 45 kilogramów już trzy razy, więc nigdy nie myślałam, że ta chwila może się wydarzyć, ale w końcu witam wiosnę mając na sobie BIKINI!!!!!! Ciężka praca, Determinacja, Miłość do siebie. Płakałam dziś z dumy.

Rzeczywiście, 41-letnia gwiazda wygląda na nowej fotce rewelacyjnie i może się pochwalić płaskim brzuchem i szczupłymi nogami. Fani docenili jej pracę i zasypali ją komplementami:

- "Niesamowite osiągnięcie – nie tylko waga, ale także pewność siebie. Uwielbiam to widzieć! I świetnie wyglądasz!!”, „Oszałamiająca mama! Taka inspiracja! ”, „Świetnie wyglądasz Jess, ale pamiętaj, że jesteś piękna bez względu na to, jak wyglądasz w bikini” – piszą.

Mamy nadzieję, że gwiazda uporała się ze swoimi problemami i nowa figura nie jest efektem zaburzeń odżywania, ale zdrowej diety i ruchu. Gwiazda zresztą wspomniała już kiedyś, że "jeśli jesteś zdyscyplinowany, to nadal możesz zjeść to cholerne ciastko". Dodała też, że osobiście wręcz "nienawidzi diet!".

***

Zobacz również:

"Sobota na Love Island": Zwiedzamy obłędną Rondę!POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas