Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska publikuje zdjęcia z mężem. Internauci oceniają: „Wiek nieważny, wyglądacie pięknie”

„Te zdjęcia dzielą trzy lata a my jacyś tacy coraz młodsi i fajniejsi” – napisała na Instagramie Joanna Koroniewska. Aktorka opublikowała zdjęcia z mężem Maciejem Dowborem. Jak bardzo na przestrzeni lat zmieniła się znana para? Internauci nie szczędzili gwiazdom komplementów.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej zgranych i jednocześnie rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Aktorka i dziennikarz chętnie dzielą się na Instagramie swoim życiem codziennym, okraszając swoje zdjęcia czy filmy sporą dawką humoru. Od dłuższego czasu para prowadzi w mediach społecznościowych swój program "Domówka u Dowborów", do którego zaprasza różnych gości.

Joanna Koroniewska: "My jacyś tacy coraz młodsi i fajniejsi"

Tym razem Joanna Koroniewska na swoim Instagramie zamieściła 2 zdjęcia. Pierwsza z fotografii pochodzi z tego roku - gwiazdy pozują na plaży. Para pojawiła się w Sopocie ze względu na odbywający się w miniony weekend Polsat SuperHit Festiwal. Kolejne opublikowane zdjęcie również przedstawia Koroniewską i Dowbora - z tą różnicą, że fotografia została zrobiona 3 lata wcześniej.

Reklama

- Te zdjęcia dzielą 3 lata, a my jacyś tacy coraz młodsi i fajniejsi. Prawda?!! Ja już zaraz wchodzę na scenę w Warszawie, więc wspominam Sopot z utęsknieniem. Wystarczyły dwa dni i choć trochę naładowałam akumulatory - napisała w niedzielę Joanna Koroniewska.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast: "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Internauci zachwyceni zdjęciami Koroniewskiej i Dowbora

Internauci w swoich komentarzach chętnie ocenili obie fotografie i nie szczędzili parze komplementów.

"Moja ulubiona para", "A które zdjęcie jest to młodsze a które starsze?", "Wiek nieważny, wyglądacie pięknie", "Pierwsze zdjęcie powinno trafić w ramkę, wyglądacie prze-prze-przepięknie. Emanacja szczęścia", "Cudni jesteście", "Pięknie i faktycznie fajniej teraz", "Wyglądacie na obu zdjęciach cudownie".

Joanna Koroniewska zaskarbiła sobie sympatię internautów również tym, że chętnie komentuje rzeczywistość i dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy. Aktorka chętnie promuje też naturalność, dlatego na wielu zdjęciach możemy podziwiać ją bez makijażu.Fani odnieśli się również do tego, że Joanna Korniewska na nowym zdjęciu pokazała się bez makijażu.

"No i tu jest kolejny dowód na to, że lepiej Ci bez makijażu".

***

Zobacz również:

Dziwaczna stylizacja Mai Hyży na komunii synów. Przesadziła?

Lekarze walczyli o życie Ashley Graham. "Wszędzie widziałam krew"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Maciej Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy