Joanna Liszowska zachwyca po długiej nieobecności. Gwiazda zachwyca wyglądem

Joanna Liszowska to polska aktorka, która cieszy się popularnością i sympatią fanów. Znana chociażby z serialu "Przyjaciółki". Gwiazda jednak na pewien czas zniknęła z mediów społecznościowych, co nieco niepokoiło internatów, którzy ją obserwują. Teraz jednak Joanna Liszowska przerwała milczenie i powrotem zachwyciła fanów. Dawno tak dobrze nie wyglądała!

Joanna Liszowska cieszy się sporą sympatią wśród widzów, ale jest jedną z bardziej tajemniczych gwiazd polskiego show-biznesu
Joanna Liszowska cieszy się sporą sympatią wśród widzów, ale jest jedną z bardziej tajemniczych gwiazd polskiego show-biznesuPawel WrzecionMWMedia

Tajemnicza Joanna Liszowska. Dawno niewidziana aktorka zachwyca wyglądem

Joanna Liszowska, aktorka, która zdobyła popularność dzięki takim serialom jak "M jak miłość", czy słynne "Przyjaciółki, gdzie zdobyła serca telewidzów rolą sympatycznej Patrycji.

Wiadomo jednak, że przez osiem lat była w związku małżeńskim ze szwedzkim biznesmenem, Olą Serneke, z którym doczekała się dwójki dzieci, córek - Emmy i Stelli.

Para rozwiodła się w 2018 roku, ale i o tym wydarzeniu Joanna Liszowska nie chciała rozmawiać.

Niewiele więcej można dowiedzieć się o aktorce z jej mediów społecznościowych, gdzie zazwyczaj pokazuje zdjęcia typu selfie i najchętniej robi to pozując w pracy, a nie w sytuacjach prywatnych.

Joanna Liszowska przerwała milczenie. Fani zaskoczeni zdjęciami

Nie pierwszy raz zdarzyło się, że Joanna Liszowska postanowiła zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych. Gwiazda nic nie publikowała na swoim koncie przez ostatnie tygodnie, co nieco niepokoiło jej fanów.

Zastanawiali się, jaki jest powód tej nieobecności i czy wszystko jest dobrze u ich idolki. Niespodziewanie Joanna Liszowska postanowiła przerwać milczenie, publikując zdjęcie 23 maja, gdzie pozuje do niego roześmiana.

Dzień później opublikowała kolejne, właśnie z planu zdjęciowego i podpisała fotografię tajemniczo hastagami świadczącymi o nowym, tajemniczym projekcie.

Na zdjęciu Joanna Liszowska odbija się w lustrze i zachwyca promiennym wyglądem z charakterystyczną dla siebie burzą blond loków.

Czy nowe zdjęcia są zapowiedzią tego, że fani gwiazdy będą mogli ją widywać teraz częściej? Czas pokaże!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Modern Talking w nowym wydaniuInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas