Reklama

Joe Biden przedstawił swojego nowego psa

Nowym mieszkańcem Białego Domu jest trzymiesięczny owczarek niemiecki, który wabi się Dowódca (Commander). Prezydent USA pochwalił się pupilem, publikując zdjęcie i krótkie nagranie na swoim Twitterze. Wkrótce do Bidenów dołączy też kotka.

Nowy pies Joe Bidena - to on zamieszkał w Białym Domu

Szczeniak jest prezentem, jaki Joe Biden dostał od swojego młodszego brata Jamesa i szwagierki Sary z okazji 79. urodzin, które obchodził 20 listopada. 

 Wcześniej przez miesiąc pies przebywał właśnie u nich. Takie informacje przekazał telewizji CNN rzecznik pierwszej damy Jill Biden, Michael LaRosa."Witaj w domu, Dowódco" - powitał szczeniaka na Twitterze Joe Biden. 

Na filmiku, który zamieścił prezydent widzimy, jak rzuca piłkę pupilowi i jak wprowadza go na smyczy do Białego Domu. Szczeniak mieszka pod adresem 1600 Pennsylvania Avenue od poniedziałku 20 grudnia.

Reklama

Dowódca zajął w Białym Domu miejsce trzyletniego, adoptowanego Majora, który kilkukrotnie zaatakował współpracowników prezydenta. Najwyraźniej szkolenia, które przeszedł po wywołaniu incydentów nie przyniosły pożądanego skutku i pies zamieszka w spokojniejszym otoczeniu z przyjaciółmi rodziny. 

Inny pies Bidenów, Champ, zmarł w czerwcu w wieku 13 lat.Biden owczarki miał owczarki niemieckie od dzieciństwa. Szkolił je, a także chodził z nimi na pokazy.

To nie koniec zmian w Białym Domu. Rzecznik pierwszej damy zapowiedział, że w styczniu do rodziny Bidenów dołączy kotka.

***
Zobacz również: 

Paula Tumala ma problemy z policją. To przez ojca córek

Karolina Ferenstein-Kraśko przemówiła na Instagramie! Nie dała satysfakcji hejterom...

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Joe Biden | Jill Biden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy