Reklama

Reklama

Julia Dybowska zachwyca stylizacjami. Kosztują fortunę

Julia Dybowska prowadzi niezwykle wystawne i luksusowe życie dzięki związkowi z miliarderem. Stać ją nie tylko na bajeczne wakacje na obłędnie drogim jachcie, ale także na ciuchy, o których marzy niejedna kobieta. W swoich mediach społecznościowych właśnie pochwaliła się wakacyjnymi stylizacjami.

Julia Dybowska i jej luksusowa szafa. Ciuchy kosztują fortunę!

Julia Dybowska to polska modelka, która od lat wiedzie bogate życie poza granicami Polski, a wszystko dzięki swojemu ukochanemu. W 2017 roku okazało się, że spotyka się ona z o 30 lat starszym biznesmenem Robertem Tchenguizem. 

 Mężczyzna może pochwalić się miliardami na swoim koncie bankowym, a Julia Dybowska również chętnie korzysta z tego dorobku. To właśnie dzięki niemu podróżuje po całym świecie, a jej życie to niekończące się wakacje, zabawa i relaks. 

Obecnie celebrytka podróżuje jachtem i chwali się zdjęciami z pięknych zakątków świata w swoich mediach społecznościowych. 

Reklama

Przy okazji jej fani mogą podziwiać nie tylko okoliczności przyrody i jacht, ale także samą Julię Dybowską, która raczy ich także wyjątkowo ekskluzywnymi zdjęciami swoich stylizacji. 

Każdy szczegół szafy Julii Dybowskiej jest przemyślany i codziennie gwiazdka stara się dobierać nowe outfity. Od niezwykle eleganckich, jak zmysłowe, długie suknie, po iście wakacyjne, czyli szorty zestawione z kusymi topami i wymyślnymi sandałami. 

Jedno jest pewne - cokolwiek założy na siebie Julia Dybowska, ciuchy sporo kosztują, a suma cen wszystkich ciuchów, jakie ma danego dnia na sobie gwiazdka, przyprawia o zawrót głowy. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Dybowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy