Reklama

Reklama

Julia Dybowska żyje w luksusie i chwali się sylwetką!

Julia Dybowska, zwana "polską lalką Barbie", stała się popularna dzięki związkowi z miliarderem. Jej konto w mediach społecznościowych śledzi obecnie prawie pół miliona obserwujących, a ona dostarcza im tam zdjęć z luksusowego życia. Ostatnio gwiazda pokazała się w bikini i wywołała tym poruszenie.

Julia Dybowska - ukochana miliardera

 Gdy media odkryły, że polska modelka spotyka się z teherańskim miliarderem, komentarzy nie było końca. 60-latek dba o swoją 30-letnią ukochaną, jak tylko potrafi, zapewniając jej dostatnie życie. 

Dzięki temu Julia ma czas tylko dla siebie i wykorzystuje go głównie na pływanie luksusowym jachtem, opalanie i dbanie o swoją urodę. 

Związek Julii i Roberta Tchenguiza wzbudził zainteresowanie internautów nie tylko ze względu na różnicę wieku, ale także na stan cywilny mężczyzny. 

Miliarder ma żonę, która twierdzi, że to właśnie Julia rozbiła jej małżeństwo. Julia jednak nic sobie z tego nie robi i cieszy się z pięknego życia, jakie wiedzie. 

Ostatnio gwiazdka pokazała zdjęcie z jachtu, jak spędza wolny czas, opalając się. Uwagę internautów przykuła zgrabna, ale niezwykle wychudzona sylwetka Julii. 

Nie jest tajemnicą, że celebrytka bardzo skrupulatnie przestrzega diety i ćwiczy regularnie, ale jej szczupłe ciało zaczyna niepokoić fanów. 

Reklama

***
Zobacz również: Anna Mucha w stroju kąpielowym 

Tanie wakacje w Polsce. Tam wypoczniesz za grosze! 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Dybowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje