Reklama

Reklama

Julia Kamińska zachwyciła na ściance. Ale stylizacja!

Julia Kamińska, gwiazda seriali "BrzydUla", "Na dobre i na złe" i "Na wspólnej" przeszła ogromną metamorfozę. Jeszcze kilka lat temu jej stylizacje nie robiły na nikim wrażenia, a wręcz zaliczała modowe wpadki. Dziś udowadnia, że ten czas ma już dawno za sobą.

Julia Kamińska popularność zdobyła za sprawą serialu "BrzydUla". Aktorka pojawiła się w nim w 2008 roku i z dnia na dzień stała się ulubienicą widzów. Gdy skończono emisję serialu, tytułowa "BrzydUla" skupiła się na pracy w teatrze i zwyciężyła w programie "Taniec z gwiazdami", w którym partnerował jej Rafał Maserak. 

W kolejnych latach Julię Kamińską mogliśmy oglądać w takich produkcjach jak "Na dobre i na złe", "Singielka" czy "Na wspólnej", aktorka próbowała też swoich sił jako scenarzystka. 

W 2020 roku Kamińska wróciła na plan serialu, który przyniósł jej popularność - "BrzydUla 2" ponownie okazała się sukcesem i każdego dnia gromadzi przed telewizorami miliony fanów. Zachwyca również odmieniona Julia! 

Julia Kamińska zachwyciła stylizacją! Trudno oderwać wzrok!

Reklama

Julia Kamińska w niczym nie przypomina już aktorki, która zadebiutowała na planie serialu. Gwiazda zeszczuplała, wypiękniała i coraz częściej stawia na przemyślane stylizacje. Podczas ostatniej konferencji, promującej serial pojawiła się ubrana w pomarańczowy sweter, spod którego wystawała klasyczna biała koszula. Aktorka zdecydowała się również na dżinsy i białe szpilki w szpic, a wykończeniem stylizacji była ciekawa biżuteria i dopracowany makijaż. 

Oryginalna i bez wątpienia przemyślana stylizacja to nie jedyna niespodzianka, jaką przygotowała Julia dla fanów - kilka dni temu zaskoczyła ich bardzo odważną sesją. 

Julia Kamińska pokazała dekolt. W słusznej sprawie!

Kilka dni temu na Instagramie Julii Kamińskiej ukazało się bardzo odważne zdjęcie. Aktorka pozuje na nim topless, zasłaniając się jedynie pięknym, rudym kotem. Aktorka dołączyła w ten sposób do gwiazd, które zapozowały do charytatywnego kalendarza i wsparły akcję "Dekolt dla Białorusi", mającą na celu pomoc rodzinom białoruskich więźniów politycznych. Czym jeszcze zaskoczy fanów piękna aktorka? 

***
Zobacz również:


Julia Kamińska chudnie w oczach. Co się dzieje z aktorką? 

Katarzyna Cichopek w jesiennej stylizacji. Postawiła na kolor! 

Katarzyna Glinka na zasłużonych wakacjach. Pozuje w bikini!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy