Reklama

Reklama

Justyna Gradek chce intercyzy wstecznej! Afery ciąg dalszy!

Justyna Gradek jest obecna w polskim show-biznesie od dłuższego czasu, lecz ostatnio zrobiło się o niej głośno ponownie za sprawą jej romansu z rumuńskim milionerem Alexem Bodim. Kontrowersję budzi fakt, że gwiazdka jest wciąż zamężna i okazuje się, że do rozwodu może nie dojść tak łatwo, jak się tego spodziewała, a problemem są... finanse.

Justyna Gradek ratowała finansowo męża

 Justyna Gradek to piękna, polska "ring girl", która intensywnie prowadzi swoje media społecznościowe i obecnie spotyka się z milionerem, który jest z Rumuni - Alexem Bodim. 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że celebrytka wciąż jest zamężna, a jej mężem jest zawodnik MMA Karol Miśkiewicz. 

Para pobrała się w 2019 roku, ale ich miłość nie przetrwała i wszelkie spory byli partnerzy toczyli publicznie. W grę wchodziły kłopoty finansowe sportowca, w których miała mu pomagać właśnie Justyna Gradek. 

Jak się okazuje, powodem rozstania miała być zdradza Karola, której dopuścił się z Sylwią Szczepańską - znaną influencerką. 

Dodatkowo relacje między małżonkami zaczęły się psuć, gdy mężczyzna stracił swoją firmę i sytuację ratowała Justyna. 

Jak relacjonuje jednak w rozmowie z Pudelkiem osoba z bliskiego otoczenia Gradek i Miśkiewicza, modelka miała już dość tego, że tylko ona walczy o poprawę ich sytuacji, a sportowiec miał wykorzystywać popularność żony. 

Reklama

Justyna Gradek w końcu chce ułożyć sobie życie u boku kogoś, kogo nie będzie musiała wspierać finansowo i nie będzie musiała martwić się o pieniądze na koncie. Czy tym razem jej się uda?

***
Zobacz także: 

Kim jest Justyna Gradek? Zrobiło się o niej głośno! 

Justyna Gradek Jeszcze się nie rozwiodła! Tak wyglądał jej ślub 

Partner Justyny Gradek, Alex Body był znany jako damski bokser
INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Gradek | Karol Miśkiewicz | Alex Bodi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje