Reklama

Reklama

Już nie "Życie jest nowelą"! "Klan" zmienia czołówkę

"Życie jest nowelą" już nie będzie piosenką z czołówki "Klanu"! Co po 24 latach zastąpi słynną piosenkę Ryszarda Rynkowskiego? Twórcy postanowili, że w ramach unowocześnienia produkcji piosenkę wykonają... gwiazdy serialu!

"Klan" od początku - czyli od 24 lat - był kojarzony przede wszystkim z piosenką Ryszarda Rynkowskiego "Życie jest nowelą". Trudno spotkać kogoś, kto nie znałby tej kultowej piosenki na pamięć. Tymczasem, jak donosi "Fakt", twórcy serialu zdecydowali o ogromnej zmianie - "Życie jest nowelą" zostanie zastąpione przez nowy utwór!

Nowa czołówka "Klanu"! Kto ją wykona?

Nowa piosenka w "Klanie" jest już faktem. Informacje potwierdziła w rozmowie z "Faktem" Anna Wiejowska z biura prasowego. Zdradziła także, kto zaśpiewa nową piosenkę w czołówce.

Wykonawczyniami nowego utworu będą gwiazdy "Klanu", które mają już doświadczenie muzyczne - m. in. Izabela Trojanowska oraz Kaja Paschalska. 

Reklama

Co spowodowało taką zmianę? Jak informuje tabloid, oprócz odświeżenia formatu, chodzi również o względy finansowe. Według informatora "Faktu" pieniądze trafią do aktorów zatrudnionych w obsadzie "Klanu", a nie "osoby z zewnątrz"

Jak mówi Anna Wiejowska, oprócz piosenki zmianie ulegnie cała czołówka kultowej telenoweli.

Koniec "Życie jest nowelą"! Będzie nowy hit?

Czy możemy się spodziewać nowego hitu na miarę "Życie jest nowelą"? Nie wiadomo - nie wszystkim łatwo będzie przyzwyczaić się do innej piosenki po 24 latach... 

Z drugiej strony należy pamiętać, że zarówno Izabela Trojanowska, jak i Kaja Paschalska mają spore doświadczenie muzyczne. Odtwórczyni roli serialowej Moniki rozpoczęła karierę już w latach 70. W 1980 nawiązała współpracę z Budką Suflera i zdobyła nagrody na festiwalach w Opolu i Sopocie. W 1981 wydała debiutancki album studyjny pt. "Iza", który zawierał jej największe hity: "Wszystko czego dziś chcę" oraz "Tyle samo prawd, ile kłamstw".


Kaja Paschalska natomiast W 2001 zadebiutowała na rynku muzycznym albumem studyjnym, zatytułowanym "Kaja Paschalska" - pojawiły się na nim piosenki takie jak: "Przyjaciel od zaraz", "Tylko Ty" i "Dla Mamy". Album sprzedał się w ponad 23 tys. nakładzie. Znana jest także z gościnnego udziału w piosence "Mała Chinka" w 2005 roku.Czy mamy szansę na nowy hit? Przekonamy się!

Przeczytaj też:

Jessica z "Rolnik szuka żony" zaręczyła się! Kim jest wybranek?

Anna Wendzikowska na wakacjach w Grecji

Izabela Trojanowska zabrała głos po upadku na scenie TVP! Smutne słowa gwiazdy

* * *

Zobacz wideo:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje