Reklama

Katarzyna Ankudowicz: Spodobało mi się wychodzenie wieczorami

Katarzyna Ankudowicz podbija czerwony dywan. Aktorka znana z ról w takich produkcjach jak "Bulionerzy", "Mamuśki", "O mnie się nie martw", a ostatnio "Przyjaciółki" zaczyna przekonywać się, że życie nocne ma swoje pozytywne strony.

40-letnia Katarzyna Ankudowicz do tej pory nie przepadała za blaskiem fleszy. Jednak w ostatnim miesiącu, kiedy okazji do pojawienia się na czerwonym dywanie przybywa, aktorka najwyraźniej zasmakowała w życiu nocnym. I trzeba przyznać, że nie tylko na fotoreporterach robi piorunujące wrażenie.

W ciągu dnia skupiona na pracy i macierzyństwie wieczorami potrafi zamienić się w diwę kina. Nie są jej obce satynowe sukienki z rozcięciem. Spójrzcie na ostatnią kreację. Podkreślona talia, piękny dekolt okalający biust i jeszcze to rozcięcie. Całość prezentuje się idealnie. 

Reklama

Wnikliwe fanki dostrzegły też dodatki, które Ankudowicz dopasowała ze smakiem do wieczornego looku. Delikatne buty na szpilce to ponadczasowe rozwiązanie. Żeby nie było nudno, aktorka postawiła na zabawną torebkę. Kopertówka pokryta jest fontem z zabawnymi aplikacjami. Jak podoba się wam wizerunek bohaterki "Przyjaciółek"?

Zobacz także:

Katarzyna Ankudowicz w bikini. Co za ciało!

Katarzyna Ankudowicz broni swojej prywatnościINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Ankudowicz | aktorka | Przyjaciółki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy