Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek kończy 39 lat. Kim jest i, jak zmieniała się przez lata?

Dziś wyjątkowy dzień w życiu Katarzyny Cichopek. Choć zupełnie tego po niej nie widać, piękna aktorka i prezenterka telewizyjna wielkimi krokami zbliża się do czterdziestki. Dziś, 7 października Kasia Cichopek świętuje swoje 39. urodziny. Gwiazda na przestrzeni lat przeszła niesamowitą metamorfozę. Jak wyglądały początki jej kariery w show-biznesie?

Kim jest Katarzyna Cichopek? Dziś kończy 39 lat!

Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych polskich współczesnych aktorek, które aktywnie udzielają się w również w mediach społecznościowych. 

Profil na Instagramie gwiazdy obserwują ponad 462 tysiące osób, a gwiazda regularnie wrzuca tam zdjęcia, do których pozuje sama w modnych stylizacjach lub z rodziną.

To osoba wszechstronna: artystka, prezenterka telewizyjna i właścicielka marki biżuterii YaCichopek, a poza tym również tancerka, kochająca żona i mama dwójki dzieci. 

Spójrzcie, jak gwiazda, która 7 listopada skończyła 39 lat, zmieniła się przez lata! 

Reklama

Katarzyna Cichopek na początku kariery w show-biznesie

Katarzyna Cichopek najbardziej znana niewątpliwie jest jako Kinga Zduńska z "M jak miłość"i reprezentantka Polski w pierwszej tanecznej Eurowizji. 

Aktorka już od dzieciństwa była wysportowana. Chodziła do szkoły, w której trenowała gimnastykę artystyczną, jednak musiała przerwać naukę w placówce z powodu kontuzji kręgosłupa. 

Później odkryła w sobie pasję do muzyki i aktorstwa. Jako 12 -latka chodziła na zajęcia kółka teatralnego przy Teatrze Ochoty w Warszawie. 

Uczyła się też w LXXV Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Warszawie, a następnie ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się jeszcze w 19997 roku w "Bożej podszewce", a trzy lata później zadebiutowała jako Kinga Zduńska w "M jak miłość". 

W 2005 roku wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie poznała swojego męża, Marcina Hakiela. 

Na przestrzeni lat wystąpiła w wielu polskich produkcjach telewizyjnych. Wcielała się m.in. w Klaudię w "Tancerzach", a oprócz tego prowadziła popularne programy rozrywkowe, m.in. "Jak oni śpiewają", "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje" czy "Grę wstępną". 

Katarzyna Cichopek obecnie. Po metamorfozie niełatwo oderwać od niej wzrok!

Fani nie kryją zachwytu jej wizualną przemianą. 

Kiedy Kasia Cichopek debiutowała na ekranie, była nieco pulchniejsza i nie potrafiła jeszcze podkreślać swojej urody w tak imponujący sposób jak obecnie, choć zawsze siebie akceptowała i wtedy również cieszyła się sympatią telewidzów. 

Dziś gwiazda zawsze ma wykonany staranny makijaż, dba o to, aby jej włosy wyglądały perfekcyjnie i jest świetnie ubrana.

Na 39 urodziny życzymy jej spełnienia wszystkich marzeń! 

Czytaj również: 

Klaudia Halejcio zdradziła, co wyleczyło ją z pedantyzmu!

Kasia Tusk zdradza, jak spędza czas z mężem

Anna Lewandowska potwierdziła najgorsze. A jednak! 

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy