Katarzyna Warnke w sukni eksponującej pośladki

Katarzyna Warnke doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę stylizacją. Na ostatnim evnencie Flesz Fashion Night 2021 założyła sukienkę, która wyraźnie eksponowała jej pośladki.

Katarzyna Warnke na Flesz Fashion Night 2021
Katarzyna Warnke na Flesz Fashion Night 2021East News

Katarzyna Warnke znana jest m.in. z takich produkcji, jak "Botoks", "Kobiety Mafii" czy serial "Lekarze". Aktorka o wyjątkowej urodzie ukończyła w 2002 roku studia aktorskie w Krakowie i od tej pory na swoim koncie ma również wiele ról teatralnych.

W 2016 roku poślubiła aktora, Piotra Stramowskiego. Są bardzo medialną parą i chętnie dzielą się kulisami ze swojego życia na Instagramie. Ostatnio wrócili z rajskich wakacji na Mykonos i zdążyli już zająć się obowiązkami służbowymi.

Do tych z pewnością należy bywanie na ściankach. Katarzyna Warnke jako mocna osobowość doskonale wie, jak przyciągnąć spojrzenia fotografów.

Katarzyna Warnke pokazała majtki

Katarzyna Warnke w odważnej stylizacji
Katarzyna Warnke w odważnej stylizacjiEast News

Na ostatni event Flesz Fashion Night 2021 założyła piękną, gorsetową suknię w czarnym kolorze. Uwagę przyciągał zdecydowanie dół kreacji, który prześwitując, eksponował majtki. Dalsza część sukni była już nieprzejrzysta, przez co ten jeden fragment szczególnie zwracał na siebie uwagę fotografów.

Katarzyna Warnke w odważnej stylizacji
Katarzyna Warnke w odważnej stylizacjiEast News

Co myślicie o tej ekstrawaganckiej stylizacji?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas