Reklama

Reklama

Katharina Mazepa walczy z byłą żoną ukochanego. Złożyła pozew!

Katharina Mazepa poinformowała media, żona jej partnera utworzyła kilka fałszywych kont na Instagramie, aby zdyskredytować ją w Internecie. Gwiazda zaczęła się obawiać o swoje bezpieczeństwo, więc wniosła pozew o wystosowanie zakazu zbliżania się do niej Lisy.

Była żona Lenny'ego Hochsteina dręczy jego obecną partnerkę

Dziewczyna Lenny'ego Hochsteina, Katharina Mazepa, złożyła wniosek o zakaz zbliżania się do niej przeciwko jego żonie, Lisie, z którą Lenny jest w separacji.

 Wiadomość o nowym romansie 55-letniego gwiazdora z 26-letnią pięknością, została ujawniona przez "Us Weekly"  po tym, jak zarzucono jej, że była nękana online przez 39-letnią gwiazdę "Real Housewives of Miami".

Według mediów, dokumenty sądowe twierdziły, że Lisa stworzyła kilka fałszywych kont na Instagramie i twierdziła tam, że Lenny był niewierny swojej żonie (czyli tak naprawdę jej) podczas trwania ich małżeństwa.

Przedstawiciel Mazepy stwierdził, że zakaz zbliżania się został złożony po tym, jak pozostająca w separacji z mężem Lisa złożyła fikcyjne konta "wyłącznie w celu zaszkodzenia fizycznemu bezpieczeństwu, dobremu samopoczuciu emocjonalnemu, reputacji i interesom Kathariny".

Reklama

Katharina Mazepa przerwała milczenie. Nie chce już dłużej tak żyć

"Postanowiłam nie odpowiadać Lisie groźbami lub niesmacznymi wiadomościami, ale raczej zajmować się tym w profesjonalny i właściwy sposób, za pośrednictwem systemu sądowniczego" - stwierdziła Mazepa.

Katharina Mazepa następnie podkreśliła, że ​​chce ujawnić to wszystko, by ukazać prawdziwe oblicze Lisy. 

"Mam nadzieję, że dzięki temu zgłoszeniu społeczeństwo może poznać prawdę, która polega na tym, że nie byłam związana z Lennym, dopóki Lisa i on się nie rozstali... dopiero po separacji Lenny'ego zaczęliśmy się spotykać" - powiedziała Mazepa.     

Dodała: "Nie jestem burzycielką związków, nie jestem kimś, kto niszczy rodzinę i nie jestem kimś, kto postępuje w niewłaściwy sposób, jak publicznie stwierdza to Lisa".

Mazepa zauważyła następnie, że "to zgłoszenie to udowodni, a nakazowe zadośćuczynienie, które zostało już przyznane przez sędziego, miejmy nadzieję, powstrzyma internetowe zastraszanie, prześladowanie, nękanie i groźby ze strony Lisy".

Gwiazda podkreśliła, że pragnie wyłącznie spokojnego życia ze swoim partnerem. Wcześniej potwierdzono, że Lenny i Lisa postanowili rozejść się w maju zeszłego roku. Para była małżeństwem przez 13 lat, zanim zdecydowali się zakończyć związek. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katharina Mazepa | Lenny Hochstein

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy