Reklama

Reklama

Kim jest Dagmara Szewczyk? Piękna ring girl, która postanowiła walczyć

Dagmara Szewczyk to polska modelka, która lepiej niż na modowym wybiegu odnalazła się w... oktagonie. Jest jednocześnie ring girl i zawodniczką, która w 2020 roku walczyła w FAME MMA.

Dagmara Szewczyk modelka, ring girl i... zawodniczka mma

Dagmara Szewczyk - piękna Polka o blond włosach, anielskich rysach twarzy i zniewalającej figurze. Swoją przygodę z show-biznesem zaczynała jako modelka, a potem pojawiła się na galach sztuk walki jako ring girl. 

Tam trudno było nie zwrócić na nią uwagi, bo jej uroda uświetniała te sportowe wydarzenia. Jednak ona sama zapragnęła spróbować sił jako zawodniczka MMA. 

I tak w 2020 roku stanęła w oktagonie na przeciwko Zusje, czyli Kamili Smoguleckiej. Debiut jednak niestety nie okazał się dla niej szczęśliwy i zwycięstwo musiała oddać swojej przeciwniczce. 

Walka jednak przyniosła jej inną korzyść - gwiazda zaczęła być rozpoznawalna i obecnie cieszy się wielotysięcznym gronem obserwatorów w mediach społecznościowych. 

Reklama

To właśnie tam Damgara Szewczyk dzieli się nie tylko życiem zawodowym, ale i prywatnym ze swoimi fanami. Prywatnie uwielbia spędzać czas na siłowni, kocha podróże i zwierzęta. 

Czy zobaczymy jeszcze Dagmarę Szewczyk w oktagonie?

Niedawno świętowała swoje 26. urodziny i wygląda na to, że jeszcze będzie o niej głośno w polskim świecie sztuk walki. Porażka nie zdemotywowała ją do dalszych treningów i sama Szewczyk zapowiadała kolejne walki, ale na nie trzeba będzie trochę poczekać. 

Powodem była operacja powiększenia biustu, na którą zdecydowała się modelka i żeby nie doszło do żadnych komplikacji, musi ona ostrożnie trenować i poczekać z walkami. Jednak po przerwie pozwoliła sobie na namiastkę walk w oktagonie i wzięła udział w gali Fist Universe, gdzie wygrała w swojej kategorii.

Z pewnością jej fani niecierpliwie czekają, by kolejny raz zobaczyć ją ponownie w oktagonie, już nie jako ring girl, a właśnie jak zawodniczkę.

***

Zobacz też: 

Dorota Segda i Stanisław Radwan: z teatru do życia. Tak rozkwitało ich uczucie!

Robert Lewandowski z rodziną na Majorce. "Lewa" to nowa "królowa życia"

Klaudia El Dursi znowu ma problemy zdrowotne. Czeka ją trudne leczenie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Szewczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy