Reklama

​Królowa Hiszpanii wystąpiła w kreacji swojej teściowej sprzed 45 lat

Żona króla Filipa VI, Letycja, wzięła udział w noworocznym spotkaniu z dyplomatami w Pałacu Zarzuela w Madrycie. Arystokratka zaprezentowała się w delikatnej bluzce w wyhaftowanymi kwiatami i długiej zielonej spódnicy. Modowi eksperci szybko odkryli, że taki sam strój miała na sobie jej teściowa, królowa Zofia, w 1977 roku.

Kreacja, która wzbudziła tak duże zainteresowanie mediów, jest dziełem włoskiego domu mody Valentino. Jak pokazują archiwalne zdjęcia, królowa Zofia zadała w niej szyku podczas wizyty dyplomatycznej jej męża, króla Juana Carlosa, w Niemczech w 1977 roku.

Królowa Letizia zachwyciła w ubraniach teściowej. To już kolejny raz!

To już kolejny raz, gdy Letycja skorzystała z bogatej garderoby swojej teściowej. We wrześniu 2021 r. na spotkanie z prezydentem Chile, Sebastianem Pinerą, założyła jasnoróżową sukienkę w kwiatowe wzory. Tę samą, którą Zofia miała na sobie w 1981 r., podczas wizyty w Rzymie.

49-letnia królowa dała się też poznać jako entuzjastka ubrań z popularnych sieciówek. Często nosi stroje z kolekcji hiszpańskich marek pokroju Zary i Mango, które chwile po tym, jak je założy, wyprzedają się na pniu. Letycja, która była kiedyś wziętą dziennikarką hiszpańskiej telewizji, regularnie pojawia się w rankingach najlepiej ubranych arystokratek na świecie.

Reklama

***
Zobacz również:

Księżna Kate i William w muzeum. Zgromadzeni nie mogli uwierzyć!

Były gwiazdor TVN procesuje się ze stacją o miliony. Finał blisko...

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Letizia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy