Reklama

Krzysztof Jackowski o kolejnej fali koronawirusa! A jednak!

Krzysztof Jackowski bardzo intensywnie przepowiada przyszłość, zwłaszcza w ostatnich miesiącach, kiedy świat nadal walczy z pandemią koronawirusa. To właśnie tego tematu najczęściej tyczą się wizje jasnowidza i tak było i tym razem. Słowa Jackowskiego znów nie napawają optymizmem.

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

 Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy polski jasnowidz, który w swojej pracy chwali się wieloma rozwiązanymi sprawami kryminalnymi dzięki swojej zdolności przewidywania przyszłości. 

Ponoć pomagał on także w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Starak i to jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak, poprosiła go ponoć w odnalezieniu męża, gdy szukano go jeszcze w okolicach Jeziora Kisajno, gdy ogłoszono jego zaginięcie. 

Teraz jasnowidz zajmuje się jednak nieco innym tematem, niż szukanie osób zaginionych. Jackowski na swoim kanale na platformie YouTube raczy fanów katastrofalnymi wizjami przyszłości świata  w kontekście pandemii  koronawirusa. 

Wizjoner podzielił się swoim widzeniem, które dotyczyło kolejnej, już czwartej, fali pandemii. 

Reklama

W dalszej części wypowiedzi jasnowidz straszy, że ta fala zaskoczy ludzkość. Będzie nieporównywalnie gorzej, niż w poprzednich miesiącach pandemii. Powiedział również o "kompromitacji", która ma rozlać się na cały świat i sam jasnowidz jest ciekawy, co dokładnie to będzie. 

Restrykcje zaś dotyczące koronawirusa dotkną znów najbardziej przedsiębiorców, którzy prowadzą kawiarnie, hotele, salony fryzjerskie. 

Krzysztof Jackowski powiedział, że będzie to duża fala koronawirusa, która zostanie uznana za groźna i niebezpieczną. 

"To coś, czego trzeba się bać" - powiedział Jackowski. 

Wizjoner także odniósł się do niekorzystnej sytuacji materialnej ludzi. Radził zabezpieczyć się finansowo przed nadejściem kolejnej fali. Na tle ekonomicznym mogą znów wybuchnąć bunty. 

***
Zobacz również: 

Krzysztof Jackowski miał wizję o pandemii! To nie brzmi dobrze 

Krzysztof Jackowski bał się miłości? Niezwykła historia związku Jasnowidza z Człuchowa 

Krzysztof Jackowski przekazał fatalne wieści! Podał datę, kiedy stanie się najgorsze!   


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Przepowiednia | koronawirus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy