Reklama

Krzysztof Jackowski obchodzi siódmą rocznicę ślubu! Jak wygląda jego żona?!

Krzysztof Jackowski od lat raczy Polaków przepowiedniami dotyczącymi przyszłości Polski. Najsłynniejszy polski jasnowidz ma osobiste powody do radości. 15 października będzie świętował siódmą rocznicę ślubu z piękną Katarzyną Gliszczyńską!

Krzysztof Jackowski świętuje rocznicę ślubu

 Krzysztof Jackowski najbardziej znany jest ze swoich katastroficznych wizji i przepowiedni, w które wierzy spora część Polaków. 

Prywatnie jednak wiedzie spokojne życie, które od lat dzieli z jedną kobietą - Katarzyną Gliszczyńską. 

Katarzyna i Krzysztof poznali się w 2008 roku, a sześć lat później wzięli ślub. Było to spore zaskoczenie, bo jasnowidz niezbyt chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami.

Jednak trudno było mu ukrywać radość, gdy siedem lat temu stanął na ślubnym kobiercu wraz z 16 lat od niego młodszą piękną blondynką o wyjątkowych oczach. 

Jak wyglądał ślub jasnowidza z Człuchowa?

Para wzięła ślub 15 października w Człuchowie, czyli mieście rodzinnym jasnowidza. W uroczystości uczestniczyła najbliższa rodzina, w tym dzieci i wnuczka Jackowskiego i najbliżsi przyjaciele. 

Tego jesiennego dnia niestety padał deszcz, lecz pogoda nie popsuła młodej parze humorów, którzy z człuchowskiego urzędu już po powiedzeniu sobie małżeńskiej przysięgi, udali się wraz z gośćmi do restauracji. 

Reklama

I tak od siedmiu lat małżonkowie są szczęśliwi razem, a patrząc na nowe zdjęcia Katarzyny, niewiele się zmieniła przez ten czas! Wciąż zachwyca młodzieńczym urokiem! 

***
Zobacz również: 

Wnuk Krawczyka w dramatycznej sytuacji. Potrzebna pomoc

Magda Mołek w jesiennej stylizacji. Jej kamizelka to hit sezonu!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama