Reklama

Reklama

Książę William i Harry rozmawiali przed odsłonięciem pomnika Diany!

Książę William i Harry są skłóceni ze sobą od długich miesięcy. Gdy tylko konflikt wyszedł na jaw, media bardzo dokładnie śledzą każdy krok braci, a ich nieliczne spotkania są szeroko komentowane przez prasę. Tak było i tym razem, gdy razem odsłonili pomnik księżnej Diany. Wygląda na to, że William i Harry wcześniej ze sobą rozmawiali!

Książę William i Harry wciąż skłóceni

 Książę William i Harry zawsze uchodzili za idealne rodzeństwo, które jest bardzo ze sobą zżyte. Gdy zmarła ich matka, księżna Diana, byli jeszcze dziećmi i mogli liczyć tylko na siebie. 

Prze lata właśnie tak było, ale wszystko zaczęło się między nimi psuć, gdy do rodziny królewskiej dołączyła Meghan Markle. To o nią pokłócili się bracia, gdy to właśnie Harry stawał w obronie żony. 

Cała historia wyszła na jaw po tygodniach ukrywania prawdy przed światem. Harry i William już jawnie mówili w rozmowie z mediami, że ich drogi się rozeszły. 

Kiedy Meghan Markle i Harry wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii najpierw do Kanady, a następnie do USA, wiadomym było, że szanse na pojednanie braci jeszcze bardziej zmalały. 

Pierwszą, oficjalną okazją do spotkania braci był pogrzeb księcia Filipa, który odbył się 17 kwietnia. Media śledziły każdy krok braci podczas żałobnego marszu, a ich rozmowa w drodze z pogrzebu do pałacu wzbudziła wielkie emocje. 

Długo wówczas mówiło się o pojednaniu braci, ale informacje te były niepewne. Teraz książę William i Harry mieli jeszcze jedną okazję do spotkania. 

Reklama

Książę William i Harry odsłonili pomnik księżnej Diany

Z okazji 60. rocznicy urodzin ich tragicznie zmarłej matki, księżnej Diany, nastąpiło odsłonięcie jej pomnika w Londynie. Oczywiście Harry pojawił się na uroczystości i zgodnie razem z bratem dokonał uroczystego odsłonięcia. 

Wokół tego wydarzenia pojawiło się wiele pytań. 

Okazuje się, że przed przylotem Harry'ego do Londynu, rozmawiał on z księciem Williamem. 

Podczas tego spotkania Harry miał usłyszeć, że rodzina za nim tęskni i szczególnie księżna Kate pragnie zobaczyć dzieci szwagra i szwagierki - Archiego i Lilibet Dianę. 

***
Zobacz również: 

Księżna Diana powiedziała to przed śmiercią?! Po wypadku zaczął się chaos! 

Księżna Diana potrafiła zaskoczyć! Te zdjęcia pamięta każdy!

Odsłonięcie pomnika księżnej Diany. Eksperci analizują mowę ciała Harry'ego i Williama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy