Reklama

Księżna Charlene w czerwieni. Zachwyciła stylizacjami na obchodach święta Monako

Księżna Charlene zachwyca zarówno swoją urodą, jak i arystokratycznymi stylizacjami. Tak było też tym razem, na obchodach Święta Narodowego Monako. Kobieta postawiła na dwie stylizacje w czerwieni - najpierw elegancki płaszcz z dodatkami, a następnie długą, połyskującą suknię. Zobacz, jak wyglądała.

Charlene Grimaldi - księżna Monako

Charlene Grimaldi w 2011 roku wyszła za księcia Alberta II, tym samym zostając księżną Monako. Z kolei trzy lata później urodziła ich dzieci - bliźniaków Gabriellę i Jacquesa. Rodzeństwo za niedługo skończy 9 lat.

Księżna Monako pochodzi z Republiki Południowej Afryki. Słynie ze swojej nietuzinkowej urody i krótkich blond włosów. Charlene zachwyca również swoimi stylizacjami. Nie inaczej było i tym razem.

Czytaj także: Zabrali jej dokumenty, a ona wciąż próbowała. Czy księżna Charlene odeszła od męża?

Reklama

Czerwony total look księżnej Charlene

19 listopada wypada Święto Narodowe Monako, które znane jest także jako Dzień Suwerennego Księcia. Obchody są podzielone na dwie części. Księżna Charlene miała również dwie kreacje, ale w jednej tonacji kolorystycznej - postawiła na arystokratyczną czerwień.

Na uroczystą mszę oraz przegląd wojska księżna wybrała płaszcz za kolano z dużym kołnierzem, pod który założyła prawdopodobnie sukienkę. Do tego dobrała dodatki - gustowny toczek, rękawiczki oraz kozaki na szpilce. 

Całość tworzyła total look w odcieniu krwistej czerwieni. Stylizację uzupełniały kolczyki, broszka oraz subtelny makijaż.

Z kolei na wieczorny koncert Charlene założyła długą, połyskującą suknię w odcieniu karmazynowej czerwieni, z długim rękawem oraz zabudowanym dekoltem. Usta podkreśliła szminką w kolorze dopasowanym do kreacji.

Zobacz również: Smutna księżna Charlene pojawiła się publicznie. Najnowsze zdjęcia niepokoją

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Księżna Charlene | Monako
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy