Reklama

Reklama

Księżna Kate nie była lubiana przez przyjaciół Williama! To wyszło dopiero teraz!

O księżnej Kate można przeczytać wiele dobrego. Uważana jest za perfekcjonistkę i chyba nigdy nie zaliczyła poważnej gafy jako księżna. Określana jest także mianem ciepłej mamy i kochającej żony. Jednak okazuje się, że nie wszyscy ufali Kate, a przyjaciele Williama wręcz za nią nie przepadali. Prawda o tej historii wyszła na światło dzienne dopiero teraz.

Księżna Kate nie była lubiana w arystokratycznym towarzystwie

Księżna Kate sprawuje się w roli księżnej i najpewniej przyszłej królowej, znakomicie. Poddani ją uwielbiają, a królowa Elżbieta II jest jej wdzięczna za poświęcenie, z jakim oddaje się swoim obowiązkom. 

 Okazuje się, że o mały włos a tak by nie było, bo Kate nie uzyskałaby akceptacji ze strony arystokratycznego środowiska. 

Wcześniej, gdy Kate Middleton była dzieckiem i nawet jeszcze nie śniła o tym, że zostanie w przyszłości księżną, borykała się z dręczeniem w szkole przez swoich rówieśników. Nie była zbyt lubiana, ale gdy skończyła pierwszą część swojej edukacji, myślała, że te problemy są już za nią. 

Nic bardziej mylnego. Sytuacja powtórzyła się, gdy Kate poszła na studia i tam poznała księcia Williama. Początkowo zostali oni przyjaciółmi, ale William trzymał Kate na dystans, wszystko z powodu... opinii jego przyjaciół. 

Arystokratyczni znajomi Williama nie przepadali za Kate, w której upatrywali się tylko chęci zrobienia kariery poprzez najpierw przyjaźń, a potem związek z Williamem. 

Zobacz również: Księżna Kate dostała niewiarygodny prezent urodzinowy od królowej Elżbiety!

Tak nazywali Kate Middleton znajomi księcia Williama. Prawda wyszła na jaw po latach

Przez jej gorliwość w kontaktach z Williamem i podejrzenie o nieszczere zamiary, znajomi księcia nazywali Kate "karierowiczką". 

Reklama

Sama Kate przez takie opinie bała się dołączyć do rodziny królewskiej. 

Z czasem jednak pokazała swoją siłę i dzięki temu, że starała się nie przejmować opinią innych, wytrwała przy Williamie i dziś tworzą silne małżeństwo, a niektórzy ze złośliwych znajomych już dawno się wykruszyli z ich towarzystwa. 

Zobacz również: Księżna Kate zadała szyku w kolczykach za... 40 zł! Trudno było oderwać wzrok!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy