Reklama

Reklama

Księżna Kate ujawniła pierwsze słowo Louisa. To nie "mama"

Księżna Kate rzadko pokazuje publicznie trzyletniego księcia Louisa, ale często wspomina o nim w wywiadach. Ostatnio zdradziła, jakie było pierwsze słowo księcia Louisa. Dla księżnej Kate było ono naprawdę zaskakujące!

Księżna Kate często dzieli się w rozmowach z dziennikarzami historiami dotyczącymi dzieci swoich i Williama. Obydwoje chronią ich przed wystąpieniami publicznymi i starają się, aby życie ich dzieci było jak najbardziej normalne. Ostatnio Kate zdradziła, jakie było pierwsze słowo Louisa - bynajmniej nie było to "mama" ani "tata"!

Księżna Kate o księciu Louisie. Jakie było pierwsze słowo?

Książę Louis wypowiedział pierwsze słowo w ostatnie święta. Nie było to typowe "mama" ani "tata", ale było to słowo związane z kolekcją książek kucharskich Williama. Jak opowiedziała Kate w wywiadzie dla "A Berry Royal Christmas", pierwszym słowem Louisa było "Mary".

Reklama

- wyznała księżna.

Mary to Mary Berry, brytyjska cukierniczka, która również brała udział w programie, a której książki najwyraźniej stoją na półce w domu Kate i Williama.

Dzieci Kate i Williama mają talent kulinarny? Najwyraźniej!

Księżna Kate pokazała już wcześniej na Instagramie tort, który był dziełem jej dzieci - imponujący jak na ich wiek.

Oprócz tego widać, że Kate i William lubią gotowanie i jest to ważna czynność w ich domu. Kate wyznała nawet, że jej małżonek, jeszcze jako student, często przygotowywał jej śniadania.

Przeczytaj też:

Agata Młynarska przeżyła dramat na lotnisku. Ostre słowa dziennikarki

Azja otwiera się na turystów. Jest jednak "ale"

Beata Kozidrak: Przyjaciel wokalistki Bajmu ujawnia, co działo się w jej domu. Dramatyczne sceny

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy